Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

BODY AND MIND FESTIVAL SAMSARA

26.11. - 28.11.2021Pá 16:00 - Ne 11:30

TRADIČNÍ FESTIVAL JÓGY, BODY AND MIND A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU ZAHRNUJÍCÍ 14 LEKCÍ ZA VÍKEND  PROBÍHÁ V PENZIONU – STATKU SAMSARA NEDALEKO BLANSKA . Statek Samsara  – to je stylové prostředí obklopené přírodou, velkorysý sál, luxusní wellness, vše originální a kouzelnou atmosférou umožňující načerpat příjemnou energii a zharmonizovat i vyladit naši  tělesnou i duševní kondici.

Aktuálně nabízíme 1- 2 místa na festivalu včetně ubytování s mimořádnou slevou 1.000 Kč z ceny ! 

Ubytování za cenu 2.090 Kč místo běžné ceny 2.590 Kč + cvičební program za cenu 1.390 Kč místo běžné ceny 1.890,-Kč . Ubytování ve 3-4 lůžkových pokojích . V nabídce nepřehlédněte možnost využití unikátního saunového WELLNESS centra, které zahrnuje finskou a parní saunu, vířivku a stylovou relaxační zónu i s venkovní terasou. Info o ubytování a kulinářských specialitkách a dalších službách  naleznete na  : http://www.penzion-samsara.cz/.

Samsára – v sanskrtu znamená „neustálé putování“ či „kruh života” je označením pro koncept znovuzrozování známý v hinduismu a buddhismu. Koloběh stále nových a nových životů je považován za strastiplný, únik z něho je možný prostřednictvím poznání pravé skutečnosti. Zkusme se společně vykročit na cestou vysvobození a věčného štěstí, který hinduisté označují mókša a buddhisté nirvána. Těšíme se na Vás!

Další informace

Instruktoři:
Poznámka k akci:Poslední 2 volná místa - CENA SE SLEVOU !!!
Poznámka k ceně:Cena se slevou 2.090 Kč / ubytování + 1.390 Kč / cvičební program - poslední 2 místa


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám