Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Bioenergetická cvičení

05.12.2015So 9:30 - 13:00

–  bioenergetika, Kum Nye a mindfulness: cesta ke zdroji vnitřní stability

Bioenergetická cvičení představují účinný způsob, jak uvolnit chronická svalová napětí, obnovit vědomou pozornost k procesům probíhajícím v těle a posílit celkovou vitalitu organismu. V anglosaských zemích jsou často označována jako stress release exercise, tj. cvičení umožňující postupné rozpouštění a uvolňování dlouhodobě nahromaděného stresu (v nejrůznějších somatických podobách).

Tato cvičení mají kořeny v psychoterepeutických systémech zaměřených na práci s tělem. Zakladatelem bioenergetiky byl americký psychoterapeut Dr. Alexander Lowen. Cvičení je též obohaceno o prvky KumNye, tibetského léčebně-relaxačního systému, a cvičení rozvíjející vnitřní všímavost (mindfulness).

Pro své výsledky se bioenergetická cvičení využívají i mimo psychoterapii coby způsob, jak dosáhnout lepší kvality každodenního života. Zvyšují odolnost proti stresu, uvádí do rovnováhy tělesné i duševní prožívání a umožňují aktivizovat zdroje, které nám jsou následkem vypjatého životního stylu běžně nedostupné. Cvičení je určeno všem věkovým skupinám (nad 18 let) a nevyžaduje předchozí přípravu.

 

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Lukáš Radostný
Podmínky rezervace:online z rozvrhu: http://bindu-yoga.isportsystem.cz + záloha 50 % na č.ú.: 2107703573/2700 (do poznámky „bioen_příjmení”), zbytek hotovostně ve studiu
600 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám