Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Bachovy květové esence

25.03. - 25.03.1899So 14:00 - So 18:30

Ahoj milé jogínky a jogíni, přátelé,
naše vzdělávací středisko pro Vás připravilo na jaro další 2 nadstavbové programy, po kterých jste volali a sháněli se . Jeden z nich je :Bachovy květové esence s Michalem Říhou.
Semináře se konají na Fakultě tělesné výchovy a sportu University Karlovy, José Mártího 31, Praha 6. Získáte Certifikát účasti na obou seminářích.
Bachovy květové esence
V rámci workshopu se pomocí vlastní intuice vydáme společně do světa Květových esencí Dr. Bacha.
Provedeme 3 jednoduchá, zato efektivní cvičení, v kterých se seznámíme se všemi esencemi pomocí provingu, následně si prohlédneme všechny květy a do třetice si pomocí již otevřené intuice zvolíme čísla pro namíchání vlastní osobní esence, kterou si každý účastník odnese s sebou domů. Zároveň Vám Michal doporučí esenci a následně ji smíchá s Vámi vybranou esencí.
K lahvičce obdržíte jednoduchý manuál od dovozce originálních květových esencí, firmy Krystal Aquamarin, a elektronicky popis mentálních obrazů květových esencí pro hlubší porozumění.
Náplň kurzu:
• Představení systému Dr. Bacha
• Představení esencí, jako pomocníka při práci s vlastní energií
• Vlastní praxe, výběr esence podle čísla trojím způsobem: provingem esence, vizuálním vnímáním a výběrem z originálních bachových karet
• srovnání vybraného
• Namixování individuální esence
Co získáte:
Krásné odpoledne s Bachovými esencemi. Individuální eliminaci psychických bloků a lahvičku s vlastní namixovanou esencí v hodnotě 400 Kč (v ceně kurzu).

Další informace

Studio:Yoga4Yogi (1)
Podmínky rezervace:mail blankajanickova@seznam.cz
Poznámka k ceně:• 2.000 Kč / osoba / oba kurzy dohromady (tedy i se seminářem Terapie mandalou, který je v dopoledních hodinách od 9 do 13h téhož dne
1 500 
Zpět na vyhledávání

Bachovy květové esence 14-18:30

Můžete přijít tento den i na druhý seminář – Terapie Mandalou, který se koná v dopoledních hodinách od 9 do 13hPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám