Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Až na dno pánve II

17.09.2016So 9:30 - 17:30

ento workshop navazuje na workshop AŽ NA DNO PÁNVE I. Je určen pouze pro ty, kteří absolvovali první workshop. Na pokračovacím semináři si zopakujeme odbornou i poetickou anatomii pánevního dna a doplníme si informace z prvního semináře o další poznatky, pohledy a vjemy. Ve skupině max. 10 účastníků si následně budeme zkoušet celou řadu cvičení na zvědomení, zapojení a uvolnění pánevního dna. Odpoledne přeneseme tyto zkušenosti do jógových ásán a sestav a dechových i meditačních technik. Budeme si hrát s klasickými i zcela neklasickými pozicemi, v klidu i v pohybu, v rytmu i odpočinku. Na rozdíl od prvního semináře se ještě více dotkneme emocionální, symbolické a energetické roviny práce s pánevním dnem. Seminář bude částečně informativní, ale především interaktivní zážitkovou dílnou, spoluprací a sdílením. Dostatek času bude věnován na případové studie, práci ve dvojicích a dotazy.

Součástí workshopu jsou i materiály a sestavy cvičení.  Všichni účastníci dostanou dopředu mailem k prostudování několik dokumentů, od nichž se mj. odvine společná práce na semináři.

podmínky účasti: absolvování workshopu Až na dno pánve I, prostudování zaslaných materiálů

 informace k přihlášení: workshop je limitován počtem účastníků (max. 10 studentů), proto bude uzavřeno cca 14 dní před konáním workshopu. Do poznámky prosím vepište, kdy jste se účastnili prvního workshopu. Po přihlášení NENÍ možné měnit Vaši rezervaci na jiný termín či workshop.

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
1 800 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám