Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Až na dno pánve II

25.02.2018Ne 9:30 - 17:30

Tento workshop navazuje na workshop AŽ NA DNO PÁNVE I. Je určen pouze pro ty, kteří absolvovali první workshop. Na pokračovacím semináři si zopakujeme odbornou i poetickou anatomii pánevního dna a doplníme si informace z prvního semináře o další poznatky, pohledy a vjemy.

Ve skupině max. 10 účastníků si následně budeme zkoušet celou řadu cvičení na zvědomení, zapojení a uvolnění pánevního dna. Odpoledne přeneseme tyto zkušenosti do jógových ásán a sestav. Budeme si hrát s klasickými i zcela neklasickými pozicemi, v klidu i v pohybu, v rytmu i odpočinku. Na rozdíl od prvního semináře se ještě více dotkneme emocionální, symbolické a energetické roviny práce s pánevním dnem. Seminář bude částečně informativní, ale především interaktivní zážitkovou dílnou, spoluprací a sdílením. Dostatek času bude věnován na případové studie, práci ve dvojicích a dotazy.

Součástí workshopu jsou i materiály a sestavy cvičení. Všichni účastníci dostanou dopředu mailem k prostudování několik dokumentů, od nichž se mj. odvine společná práce na semináři.

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
2 100 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám