Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Ayurvédský systém marma bodů – Dráhy vnitřního léčení

15.10. - 18.10.2015Čt 10:00 - Ne 17:00

Zvema vás na:

Čtyřdenní pobytový intenzivní seminář zaměřený na představení systému marma energetických bodů, pochopení jejich funkcí a práce s nimi, vnímání vlastní vitální energie a prožitek marma terapie.

Termín : 15.- 18.10. 2015

Místo : Zaječí, okres Břeclav

Cena : 11. 300,-Kč ( 8.400,-Kč kurzovné + 2.900,-Kč ubytování a plná penze ajurvédské stravy)

Kurz je otevřený všem terapeutům v oblasti práce s fyzickým a energetickým tělem, ale i těm, kteří jsou v této oblasti nováčci a chtějí si rozšířit svoje znalosti a zkušenosti práce s tělem a energiemi.

Lektor Josef Rubin, zakladatel Sattva Sol Ayurveda, původem z USA, žije půl roku v Indii a půl roku v Evropě. Po studiu čínské medicíny se jeho životní vášní stala ajurvéda a jóga. Na svých cestách se nadále věnuje sebevzdělávání a sebepoznávání a sdílení vlastních zkušeností a vzdělání s ostatními. Vyučuje kurzy ajurvédy především z pohledu pochopení ajurvédských principů, jejich rozpoznání v nás samých a v druhých a jejich začlenění do každodenního života. Také školí v oblasti práce s tělem a energiemi – vyučuje ajurvédskou masáž a marma terapii. Měl tu čest studovat ajurvédu a marma terapie s uznávaných lékařem Dr. Vasantem Ladem. Pořádá pobytové semináře zaměřené na jógu a jogínskou očistu těla, ajurvédu a zdravou stravu, terapeutickou práci s tělem a energiemi. Také nabízí individuální terapie a konzultace.

Seminář bude vedený v angličtině s českým překladem. Seminářové materiály budou v češtině. Profesionální překlad a snadnou komunikaci s lektorem zajistí Petra Mocáková. Budete mít možnost si po ránu s Petrou zacvičit jógu a dýchací cviky.

Petra Mocáková, ajurvédská terapeutka, studující, praktikující, experimentující a ajurvédou a jógou v denním životě. Svobodná tanečnice oddaná cestě jógy, tančící půl roku v Indii a půl roku v Evropě. Svoji vášeň našla v dotykových terapiích, v tanci, v tradiční hatha józe, ajurjóze a moderní partnerské akro józe. Pořádá a vyučuje kurzy zaměřené na jógu, ajurvédu, marma terapie a reflexologii.

Další informace a aktivity Josefa a Petry najdete na sattvasol.com

Základní témata semináře (teorie i praxe):

  • Ajurvédský koncept marma bodů – jejich původ, funkce, rozdělení, duchovní rozměr
  • Ajurvédská anatomie marma bodů – umístění, vlastnosti a jejich smysl
  • Vitální energie prána – vnímání vlastní prány, pranajáma, pratyahara, meditace
  • Práce s marma body – způsob dotyku, síla tlaku, směr stimulace
  • Používání aromaterapeutických olejů na marma bodech
  • Terapie – Balancování polarity těla, marma masáž obličeje a hlavy
  • Praktické použití marmových bodů v masérské praxi

 

Další informace

Studio:Zaječí
Instruktoři:
  • Joseph Rubin
Podmínky rezervace:Rezervace do 20.9.2015 emailem nebo telefonicky Ivana Robošová 724 959059, robosova@centrumrevital.cz Rezaervační záloha činí 3000,-Kč, údaje pro platbu budou zaslány na základě předběžného zájmu.
Poznámka k ceně:V ceně je kuzovné, tlumočení do češtiny, uybtování, plná penze - ajurvédská strava
11 300 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám