Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Ayurvédský seminář

15.10. - 01.01.1970

Indická masáž, detoxikační potraviny, znamení a symptomy duše a těla, vliv jednotlivých sezón na naše zdraví, cesta k přirozenému zdraví …

Stejně jako je přirozený život,stejně tak přirozené je i zdraví

Terapie a konzultace
AYURVÉDSKÁ KONZULTACE
Konzultace s určením tří vitálních energií Vata-Pita-Kapha, vyšetření jazyka, pulsu a dalších životních parametrů. Poradenství v oblasti životního stylu, stravovacích návyků a doporučení nových návyků vedoucích k přirozenému zdraví a dlouhému, zdravému životu. Délka konzultace 1 hodina.

INDICKÁ MASÁŽ + SHIRODHARA
Známá indická masáž, která zpracovává svaly celého těla tlakem s následným uvolňováním za pomocí oleje a bylinek používaných ve starodávné indické medicíně. Shirodharaje známá léčebná procedura, jejímž účelem je relaxace, která do hloubky odstraní stres jak z Vašeho těla, tak i z Vaší mysli. Jemný, nepřetržitý tok lékařského oleje do oblasti dolní části čela. Délka celé procedury je 1,5 hodiny.

HLUBOKÁ MASÁŽ A MASÁŽ BYLINNÝMI VÁČKY
Energická masáž zaměřena na odstranění škodlivin ze svalových vláken i jednotlivých orgánů, čímž se obnovuje jejich přirozenost a aktivita. Po skončení této relaxační a detoxikační procedury bude Vaše tělo vyživeno léčivými bylinkami, které budou aplikovány po celém těle horkými bylinnými váčky. Délka celé procedury je 1,5 hodiny.

Další informace

    Kontaktní informace:

  • Lucie Krejčířová
  • Praha 2
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám