Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Aštanga s lidskou tváří a jógová laboratoř záklonů

14.05.2017Ne 10:00 - 15:30

Blok první:

“Ashtanga” má pověst velmi náročného a silového přístupu k jógové praxi a je velmi často vnímána jako jisté “jógové galeje”. Avšak naše setkání bude o tom představit “ashtangu s lidskou tváří” jako sice dynamickou praxi, ale zároveň hlubokou a hloubavou. Zaměříme se na to důležité: plynutí v souladu s dechem a vlastním tělem. Místo hloubky formy nám půjde o hloubku obsahu.

Malá poznámka: Z vlastní zkušenosti vím, že je jistá fáze v praxi “ashtangy”, kdy praktikant přímo vyžaduje metodu kamikadze a cvičí (mnohdy doslova) do roztrhání těla. Rád bych vás proto varoval: Pokud jste zrovna v této fázi, seminář by vás mohl nudit, protože pot nebude stříkat a klouby zůstanou na svých místech.

Seminář je otvřen všem: ashtangistům i neashtangistům, sice budeme pracovat s ashtangovými principy a pozicemi, ale jejich znalost není bezpodmínečně nutná.

Blok druhý:

Záklony nejsou vždy přijímány s oblibou, což je škoda neboť nám pomáhají se více otevřít na všech úrovních, zlepšit kondici naší páteře a cítit se při cvičení jistěji. Pozitivně působí na vnitřní orgány a na lymfatický systém. Na této výjimečné lekci si na ně „posvítíme“, přistoupíme k nim tak, aby výsledkem nebyla bolest a
rozčarování. Budeme na ně systematicky připravovat a ladit svoje tělo – něco protáhneme, něco budeme zpevňovat. Zaměříme se hlavně na pozice známé a často užívané na běžných lekcích – jako
jsou např. „kobra“, „můstek“ nebo „most“.
Při cvičení nám nepůjde o hloubku dosažených pozic, ale o to, abychom se v nich cítili dobře a hlavně pochopili, jak záklony bezpečně provádět. Předchozí zkušenost s jógovým cvičením vítána, ale zacvičí si i vnímavý začátečník.

Workshop se Martinem Wagenknechtem

CENA: 990,- (550,- jeden blok)

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Potvrďte svou účast zaplacením zálohy 50% z ceny na účet 2113581605/2700. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_AŠTANGA+ZÁKLON (V případě jednoho bloku do poznámky pro příjemce uveďte AŠTANGA nebo ZÁKLON) + rezervujte si místo v našem rezervačním systému na www.jogovna.cz. Zbytek ceny se doplácí v den akce ve studiu. OBECNÉ STORNO PODMÍNKY se od typu akce liší. Pokud se klient nedostaví na rezervovanou otevřenou lekci včas, a nebo nedojde k jejímu včasnému zrušení v on-line rezervačním systému, studio si nárokuje náhradu ve výši 100% z ceny lekce. Pokud není uvedeno jinak, u kurzu a workshopu je záloha (50%) zálohou nevratnou. Pokud se klient na zvolený kurz či workshop nemůže odstavit a řádně se včas omluví, je zbytek částky z kurzu či workshopu po odečtení nevratné zálohy (50%) nahrána na kreditu klienta, který může dále libovolně čerpat na otevřené lekce studia či na jiný druh workshopu. Pokud se klient neomluví za včas, či až po konci kurzu / workshopu, studio si nárokuje náhradu ve výši 100% z ceny akce.
Poznámka k ceně:990,- (550,- jeden blok)
990 
Zpět na vyhledávání

10:00 – 12:00 Vlídná aštanga jóga

13:30 – 15:30 Jógová laboratoř záklonůPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám