Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Ashtangový Retreat Dibbavana

27.09. - 01.10.2017St 15:00 - Ne 16:00

Prodloužený víkend ashtangy v meditačním centru Dibbavana je ideálním časem pro hlubší prozkoumání naší praxe a proměny, kterou každý z nás prochází. Jako u většiny intenzivních víkendových setkání se zaměříme na osobní ásanovou praxi a ostatní části osmivětvé jógy (pranayamy, meditace, filosofie, chanting). Víkend je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti včetně úplných začátečníků. Víkend je určen vážným studentům ashtangy, kteří se chtějí zaměřit na posunutí se dále ve své praxi (nebo u nováčků pochopení jak systém ashtangy funguje).

Formát výuky bude vhodný pro všechny úrovně studentů. Prodloužený víkend bude obsahovat ranní mysore praxe, jednu vedenou lekci prní série, skupinová dýchací a očistná cvičení, meditaci a odpolední workshopy zaměřené na ásanu, filosofii a teorii.

Meditační centrum Dibbavana je na konci světa, obklopeno přírodou a lesy. Vaří zde ayurvedskou vegetariánskou/veganskou stravu, která podporuje praxi jógy. Prostory na spaní jsou velice jednoduše zařízeny a to spíše komunitního rázu. Vybrat si můžete z jedno- nebo vícelůžkových pokojů. Společné sociální zařízení na chodbě. Povlečení je k dispozici. S sebou vlastní spacák a ručník.

27. září – 1. října 2017 (středa – neděle)

Cena: 5.300 Kč

Je také možné se zůčastnit pouze víkendu, pátek – neděle
3.400 Kč.

Dibbavana, meditační centrum, Planá u Mariánských Lázní

Lektorka: Denisa Sengerová

Cena zahrnuje čtyři noci ubytování ve společných prostorách, vegetariánskou/veganskou plnou penzi, čaje a káva v průběhu víkendu a přibližně 22 hodin jógy. Doprava není v ceně. Každý si s sebou musí vzít vlastní spacák.

Pokud nejste studentem Shaly, kontaktujte před začátkem akce Denisu ohledně vaší praxe. Vhodná příležitost pro studenty ashtangy, kteří nemají učitele v místě bydliště, jak se posunout v praxi dále.

Přihlášky zasílejte přes Rezervace na www.shala.cz. Místo budete mít rezervované po uhrazení 50% částky (2.650 Kč prodloužený víkend nebo 1.700 Kč víkend) převodem na účet číslo 319015001/5500.

Storno podmínky: Storno pobytu 30 a více dní před začátkem akce je ve výši 50% zálohy. Storno pobytu 29-0 dní před začátkem akce je ve výši 100% zálohy. Výměna osob je možná kdykoliv.

Další informace

Studio:Shala (2)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Přihlášky zasílejte přes Rezervace na www.shala.cz. Místo budete mít rezervované po uhrazení 50% částky (2.650 Kč prodloužený víkend nebo 1.700 Kč víkend) převodem na účet číslo 319015001/5500.
Poznámka k ceně:Cena za prodloužený víkend 5.300 Kč (středa - neděle), víkend 3.400 Kč (pátek - neděle)

Formát výuky bude vhodný pro všechny úrovně studentů. Prodloužený víkend bude obsahovat ranní mysore praxe, jednu vedenou lekci prní série, skupinová dýchací a očistná cvičení, meditaci a odpolední workshopy zaměřené na ásanu, filosofii a teorii.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám