Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Ashtanga Vinyasa Víkend (+ adjustment training)

11.05. - 13.05.2018

Tentokrát si můžete vybrat víkend se dvěma programy:
První variantou je oblíbený jóga víkend se dvěma večerními a dvěma ranními lekcemi a mezi lekcemi si užít volný víkend jen pro sebe.

Druhou variantou je navazující program ve formě adjustment trainingu (asistence v ásanách), kdy můžete zdokonalit své lektorské umění – ať už učíte profesionálně nebo jen příležitostně vedete své přátele.

Program:
– pátek večer (70 min) – ásany, relaxace
– sobota ráno (90 min) – nauli krija, ásany, relaxace
– sobota večer (90 min) – pozdrav měsíci, meditace vsedě a v chůzi, jóga nidra
– neděle ráno (90 min) – nauli krija, ásany, relaxace

Mezi lekcemi je možno navštívit zámecký park s řadou unikátních labyrintů a bludišť nebo se jít jen tak toulat okolní přírodou. Využít můžete také hotelového wellness.

Program adjustment trainingu:
Hned po sobotní snídani si vysvětlíme základní principy adjustmentu – asistence v jógových pozicích.

Po té budeme pokračovat v učení se jak v jednotlivých ásanách asistovat, abyste účastníkům vašich lekcí, svým kamarádům, či partnerovi posunuli zážitek z cvičení ásan na úroveň, kam by se sami nedostali a kde se jim z ásan dostane ještě hlubších účinků.

Pokračovat budeme s pauzami až do večerní lekce a stejný program nás čeká v neděli, kde si na konci své poznatky vyzkoušíte v mini lekci.

Můžete se těšit na práce ve dvojicích, ásany z první a druhé série ashtanga vinyasa jógy a také jejich jednodušší provedení a podíváme se i na základy psychologie při vedení lekcí, aby se při vašich asistencích lidé cítili dobře a rádi se vraceli.

Za úspěšné absolvování tréninku obdržíte certifikát.

Více informací k adjustment trainingu najdete na této stránce.

 

Další informace

Studio:Zámek Loučeň
Instruktoři:
Poznámka k ceně:Záloha: 1.890,- Kč / 2.890,- Kč (rezervace je účinná po zaplacení zálohy). Doplatek: 1.000,- Kč / 2.000,- Kč do 27.4.2018 Storno poplatek: do 27.4. 50% z ceny, od 28.4. 100% z ceny.
2 890 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám