Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Ashtanga První série – do hloubky

07.05.2016So 10:00 - 14:00

Primary Series, neboli První Série je základní stavební kámen ásanové praxe ashtangy, od které se všechny další série a pozice odvíjejí.

Podrobné prozkoumání celé této série, všech ásán, jejich správného provedení, odpovídajících vinyas, částečné přihlédnutí k anatomii.

Workshop je vhodný pro všechny, kteří již na první sérii nějaký čas pracují a chtěli by se dostat hlouběji. Zblízka se podíváme na všechny ásany tak, aby jsme začali vidět spojitosti, souvislosti a návaznosti. Každá pozice má propojení s některou další. Také se zblízka podíváme na jednotlivé vinyasy, vstupy a výstupy z nich v souvislosti s dechem a počtem v sasnskrit, tak abychom mohli vnímat meditativní aspekt praxe. Vysvětlíme si jak efektivněji používat bandhy a jaký vliv má na praxi správné použití těchto energetických zámků. Podrobně prozkoumáme drishti, nejen pro každou pozici a vinyasu, ale podíváme se jak nás směr pohledu vnitřně ovlivňuje a k čemu tato technika slouží.

Není určeno úplným začátečníkům, kteří se s ashtangou ještě nikdy nesetkali. Může být užitečné pro mimopražské studenty, kteří nemají učitele, praktikují doma a chtěli by mít ucelenější přehled o této sérii. Dostatek informací však mohou načerpat i studenti, kteří praktikují dále než první sérii.

Workshop bude začínat celou vedenou lekcí Primary Series.

Další informace

Studio:SHALA, Ashtanga Yoga Studio
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Přihlášky zasílejte přes: http://www.denisasengerova.com/#!rezervace/cet1 .
800 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám