Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Ashtanga and AcroYoga Fusion: Winter Intensive with Jacob Handwerker (USA)

12.12. - 19.12.2014Pá 18:15 - Pá 9:00

Letos v červenci se v Akashe uskutečnilo 5ti denní jógové soustředění s Jacobem Handwerkerem. Prosincová událost volně navazuje na společnou skvělou zkušenost a silnou a inspirativní energii, kterou jsme měli možnost v létě zažít. Zimní soustředění nabídne víkend s akrojógou, během týdne ranní mysore a večerní vedenou lekci. Pro zvídavé studenty a učitele nabízíme také workshop zaměřený na ashtangové “adjustmenty”.

Spojení akrojógy a ashtangy výborně funguje – tyto přístupy k józe se skvěle doplňují a navzájem podporují. Ashtanga jako intenzivní a introspektivní praxe, která jde do hloubky a vede k zaměření a zklidnění mysli (meditace v pohybu) a akrojóga jako hravá praxe postavená na spolupráci a důvěře. Oba přístupy mají ale také něco společného: pomáhají budovat fyzickou, duševní i emoční pohodu, sebedůvěru a zaměřenou a vyrovnanou mysl.

Zimní soustředění je otevřené všem stupnům pokročilosti. Můžete se zúčastnit celé události, nebo si vybrat její ashtangovou nebo akrojógovou část. (Lekce a bloky budou otevřeny i jednotlivě v průběhu listopadu). Pokud jste v jednom či obou stylech jógy začátečníci, nenechte se odradit jen proto, že nevíte jak na to. Přizvěte tuto zimu něco nového do své jógové praxe a svého života.

Pokud jste milovníci akrojógy, nechte se ashtangou navést blíž k sobě a prohloubit spojení sami se sebou (ashtangovým začátečníkům doporučujeme naplánovat účast alespoň na třech ranních mysore lekcích)  Pokud je ashtanga vaše pravidelná praxe, Jacob vám jí na lekcích mysore pomůže prohloubit  – především skrze bližší prozkoumání role dechu a bandh v praxi. (Nejen) Ashtangis: akrojóga může do vašeho života přinést hodně smíchu a jedinečné spojení s ostatními v letu.

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Jacob Handwerker
2 950 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám