Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Asány a meridiány fokus ledviny a močový měchýř

01.02.2015Ne 17:00 - 19:00

Meridiány jsou energetické dráhy těla, kanály energie, které jsou velmi úzce spojeny s orgány, tkáněmi a strukturami lidského těla a jeho funkcemi. Mají přesně danou dráhu, probíhají  pod kůží člověka a v určitých bodech vystupuji až na povrch, tato místa jsou tzv. akupunkturní body. Těmito drahami protéká  životní energie. Ta se projevuje různými způsoby a cestami, nejen na fyzické úrovni, ale též psychicky, duševně.  Počátky nemocí a psychické disharmonie začínají dle východní medicíny vždy u energie těla člověka. Čištění a stimulace těchto energetických drah výrazně vypomůže zlepšit a posílit zdraví na fyzické i psychické úrovni a posílí přísun životní energie
Seznámíme se dvěma dráhami , které jsou charakteristické pro nadcházející období zimy – meridián ledvin a močového měchýře.
Speciální lekce bude koncipována : seznámení se s drahami a následně se v plynulém sledu propojí ásany, kterou svou charakteristikou jogové praxe podpoří tu určitou dráhu. Po několik dechů se setrvá intenzivně skrze dech napojí na jemnou energii v drahách…. dojde k tomu, že přes fyzické tělo uvolníme, rozproudíme tu enegrii v meridiánech a tím docílíme rozvod prány – energie (čchi) po celém těle.

Další informace

Studio:Studio Aristo (10)
Instruktoři:
  • Zuzka Jetenská
Podmínky rezervace:web, telefon, mail záloha 150Kč


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám