Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Asána – pranajáma – meditace

18.10.2014So 17:00 - 19:30

Pránájáma – už před tisíci léty jógíni věděli, že skrz dechové techniky můžeme získat kontrolu nad svou vitální energií, pránou, a že specifickým dýcháním se můžeme zchladit, zahřát, zklidnit, nabudit nebo třeba i zbavit astmatu. Jsou chvíle, kdy na ásany není dostatek prostoru a jsou situace, kdy nám pár minut pránájámy prokáže mnohem větší službu, než úsilí vložené do ásan.

Ásany – ať už s ásanami začínáte nebo máte za sebou i několikaletou praxi, v tomto workshopu můžete své základy jak budovat, tak rozšiřovat. A pokud se domníváte, že jste opravdu začátečník, nemusíte se ničeho obávat, každá pozice má i své jednodušší varianty.„I když jsem pránájámu a meditaci občas vyzkoušel na nějakém semináři a sem tam je přidával i k pravidelné praxi ásan, nikdy mně nedávaly příliš velký smysl a účinky byly spíš mizivé pokud ne přímo opačné.

To se ale během letošního kurzu pránájámy, meditace a filozofie v Indii změnilo a tak bych se s vámi rád o tyto zkušenosti podělil, v koncentrované podobě říjnového semináře. Podíváme se na několik přípravných ásan, pět základních technik pránájámy a přehoupneme se až k meditaci s mantrou OM.A jestli vám vše bude fungovat minimálně tak, jako mně, máte se rozhodně na co těšit.“ 😉

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
380 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám