Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Arteterapie – návštěva vlastního nitra

07.10.2017So 9:00 - 18:00

„Cílem umění je dělat člověka šťastným.“
Michelangelo Buonarroti
Vážení přátelé,
srdečně vás zveme na jednodenní setkání s názvem: ARTETERAPIE – NÁVŠTĚVA VLASTNÍHO NITRA. Cílem našeho setkání bude seznámit se s arteterapeutickými technikami, které nám mohou pomoci lépe pochopit sami sebe. Bude to malá dobrodružná cesta do vlastního nitra, kde nepotřebujeme umět malovat nebo kreslit, právě naopak. Již léta pořádáme kurzy PSYHOHYGIENY, které jsou velmi vyhledávané. O vyladění psychiky, odbourávání stresu a harmonizaci osobnosti zaznamenáváme narůstající zájem. V případě ARTETERAPIE se společně pokusíme o totéž – tentokrát ve spojení právě s „výtvarnem“. Nenaučíme se sice malovat krásné obrazy, pokud však budeme chtít a dokážeme se otevřít něčemu novému, můžeme prožít krásný smysluplný den, kdy překvapíme sami sebe.
Své mnohaleté zkušenosti a zprostředkování další z cest k sebepoznání a osobnímu rozvoji, nám bude předávat Lenka Kovalová, umělkyně, malířka, která před mnoha lety spojila svůj život s jógou a jóga ovlivnila její život i její tvorbu. Kurz je vhodný pro všechny, kteří mají zájem o zkvalitnění své osobnosti.

Další informace

Studio:Škola jógy Karakal (0)
Instruktoři:
  • Lenka Kovalová a kolektiv
Podmínky rezervace:Přihlášku a platbu (úhrada složenkou typu C) můžete zaslat na adresu: Lenka Kovalová, Raškovice 241, 739 04 Pražmo, nebo e-mailem na adresu joga-karakal@seznam.cz a platbu/zálohu převodem na číslo účtu 176952849/0300, ČSOB, Frýdek-Místek, variabilní symbol: uvádějte datum svého narození a jako poslední číslo - číslo kurzu – 10 (příklad variabilní symbolu 22055910, narození 22. května 1959). Neobdržíte-li po zaslání vaší přihlášky do 7dnů jiné vyrozumění, považujte ji za přijatou. Přihlášku i platbu nám, prosím, doručte do 29. 9. 2017. V případě zrušení účasti ze strany přihlášeného méně než pět dnů před termínem akce - platbu nevracíme (s výjimkou lékařského potvrzení o nemoci nebo vážných rodinných důvodů). Děkujeme za pochopení. Na vaše dotazy rádi odpovíme: odborné - Lenka Kovalová 607 720 251, organizační - Lenka Chamrádová 737 617 841, email joga-karakal@seznam.cz.
Poznámka k akci:Více informací o nás najdete na www.joga-karakal.cz.
Poznámka k ceně:senioři, studenti, nezaměstnaní - 800,- Kč
950 
Zpět na vyhledávání

Registrace 8.30 – 9.00.

Vegetariánské občerstvení (oběd, lehká večeře, po celou dobu čaj, nápoje).

S sebou pohodlné oblečení, přezůvky, poznámkový blok, psací potřeby a dobrou náladu 🙂Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám