Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Angličtina a jóga na Vysočině

08.08. - 01.01.1970

Obsah:

Angličtina:

Jak se dorozumět v anglicky mluvící zemi a neztratit při tom osobnost. Jak se naučit vnímat a využívat signály (verbální i neverbální), které pomáhají porozumět. Jak mluvit na veřejnosti – základní prezentace v angličtině a její organizace. Nejpoužívanější americké idiomatické výrazy a frázová slovesa. Komunikace za hranice slova aneb co potřebujeme kromě slovní zásoby a gramatiky, aby nám bylo rozumět. Zvýšení slovní zásoby zejména pro potřeby cesty do zahraničí (letiště, policejní stanice, lékařské ošetření, vlak, pracovní pohovor atd.), další témata podle zájmu účastníků. Kurz je určen pro úroveň mírná a střední pokročilost (dle SERR úrovně A2 a B1.

Jóga:

Intuitivní mluva a hluboké naslouchání. Komunikace srdcem tam, kde slova nestačí. Simultánní naslouchání a mluvení (vhodné i pro tlumočníky). Vědomá komunikace na pomoc při předcházení nechtěným nedorozuměním. Vitalita, abychom zvládli komunikovat hodiny v cizím jazyce. Zlepšení paměti.

Výuka angličtiny a jógy probíhá v angličtině.

Cílem kursu je zvýšit si schopnost komunikovat v angličtině verbálně a neverbálně prostřednictvím zlepšení porozumění poslechem, dialogy a prezentacemi. Osvojení technik jógy napomáhá ke zlepšení soustředění, paměti, poslechových a projevových schopností nejenom v angličtině.

Přihlášky zasílejte nejpozději do 8. června 2011 na adresu:

Vysočina Education
Jirsíkova 875
393 01 Pelhřimov

Další informace

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám