Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Ananda jóga Chorvatsko

26.08. - 01.01.1970So 13:15

PROGRAM:

ANANDA JÓGA:


Cvičeni: jen rozcvičky – Ifet Hodžič.


Cena za týden 900,-Kč/os. (7x 2hod.=14 x 65,-kč/os.), Cena jednotlivých cvičeni na místě: 190,-Kč/os./ranní rozcvička. Pro zájemce je možno domluvit další extra program na místě který není v ceně.


Více o programu včetně fotek na: www.anandajoga.cz

BIOFONIA, ZPĚV MANTER A HUDEBNÍ KONCERTY NA SITÁR – PAOLO AVANZO:


Cena za týden 1050,-Kč/os. Překlad do češtiny zajištěn. (16 hod. programu za týden, 16 x 65,-kč = 1050,Kč/os.týden.) Pro zájemce je možno domluvit další extra hudební program na místě který není v ceně. Cena jednotlivých hudebních programu na místě: 150,-Kč/os./večerní koncert, dopoledni hudební lekce od 10-12h za 200,-Kč/os.

CENA pro oba programy dohromady (se slevou) jen za 1550,-kč/os./týden.

Známy italský hudebník sitarist Paolo Avanzo povede kurz BIOFONIA.


Kurz muzikoterapie: “Biofonia” jsem minulý rok v březnu osobně absolvoval v Indii – vřele doporučují. Pojem “Biofonia” ve skutečnosti vyjadřuje pojem použití hudby na harmonizaci, léčení a povznesení. “Biofonia” znamená “Zvuk Vědomí” nebo “hudba duchovních vibrací”. Biofonia nás vede k znovuobjevení hodnoty hudby a zvuku – na úrovních estetiky, psychologie, esoteriky a mystiky. Hudba je potěšení a kouzlem a také léčí protože harmonizuje procesy psychiky. Indická hudba nás vede ke klidu a meditačnímu stavu, dává nám svěžest a světlo do mysli a spojuje nás s Božským Já. Nejhlubší inspirace hudby pochází z Indie, hlavně díky její hudební tradici. Je to současně nejstarší hudební systém, který byl v historii vytvořen. Cítím ve svém srdci velkou vděčnost k této kultuře, tak starověké a tak moderní, tak jedinečné a tak univerzální, že po 5000 let a v perfektní kontinuitě je stále schopna neustálé dávat světlo a inspiraci celému lidstvu.Stránky Paola Avanza – Biofonia: www.biofonia.net – je i anglicka verze webu).

Další informace

    Kontaktní informace:

  • Petra Botlíková
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám