Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Aloha jóga online – na dálku, ale spolu!

16.04.2020Čt 9:00 - 9:00

Živě s lektorkami Aloha jógy

Se stejnými lektorkami, stejnými hlasy a způsobem vedení lekcí. Přejeme si dodat záchvěv “normálnosti” a stability do našich současných dnů. Přejeme si, abyste získali čas a prostor sami pro sebe. Přejeme si vás vídat i vědět, jak se cítíte. Přejeme si vám všem nabízet v asánách individuálně pomoc nebo různé alternativy.

Nabízíme živě vedené lekce s malým počtem účastníků, v nichž se s našimi lektorkami slyšíte a vidíte přes počítač s kamerou. Praktikujeme společně a naživo z našich domovů, nejde o nahrávky. Pokud nechcete být viděni, můžete kameru vypnout.

Těšíme se na viděnou – na dálku, ale spolu!

Další informace

Studio:Aloha jóga (0)
Podmínky rezervace:Přihlásíte se: běžným způsobem do některé z lekcí v Rozvrhu nejpozději 30 min před začátkem lekce.
Poznámka k akci:Potřebujete: Podložku (+ deku, polštářek, bločky, které můžete nahradit jakoukoli krabicí bot či na svačiny). Spolehlivé připojení na Internet , počítač/telefon s mikrofonem a kamerou, který ve vzdálenosti cca 2 - 3 m namíříte na sebe. Je třeba, aby lektorky klienty částečně viděly a přizpůsobily tempo, náročnost a opakování. Klienti mohou během lekce svou kameru vypnout. Nechceme "předcvičovat naslepo". Chceme být s Vámi v kontaktu, jak nám aktuální situace a technické možnosti dovolují. Lekce probíhají přes aplikaci ZOOM - buď si sami předem stáhnete https://zoom.us , nebo její první stahování (cca 2 min) začne po Vašem kliknutí na link, který obdržíte cca 30 min před lekcí na email. Do lekce je pak nutné vstoupit 5 - 10 min před jejím začátkem.
Poznámka k ceně:Uhradíte platbu online: přednastaveny jsou online platby ve výši 130 Kč pokud je to ve Vašich finančních možnostech, můžete uplatnit stávající permanentky nebo náhrady, a přispět tak na odměnu lektorek, které jsou t. č. zcela bez práce, i na provoz studia. pokud jste v obtížné finanční situaci, je možné z menu vybrat platbu symbolických 10 Kč lekce lze stornovat max. 30 min před lekcí. Obdržíte Náhradu, kterou lze uplatnit na jakoukoli LIVE (online) lekci. Pokud jsou v našich řadách bojovníci z první linie – zdravotníci, hasiči, řidiči MHD, prodavači, ozvěte se nám prosím na email joga@alohajoga.cz, abychom vám nastavili bezplatné užívání jako poděkování za Vaše nasazení.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám