Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Alchymistická dílna pro ženy – Jóga a Ájurvéda

16.02.2019So 10:00 - 18:00

Milé ženy,

dovolte nám Vás srdečně pozvat na akci ryze pro ženy, která se uskuteční 16.2.2019 (10:00-18:00) v Praze. Nazvali jsme ji: Alchymistická dílna pro ženy -Jóga a Ájurvéda

Alchymie jako kouzelný proces transformace a tvorby, obvykle ztělesněný transmutací obyčejného kovu na nejcennější kovy: zlato, nám byla inspirací pro uspořádání tohoto prožitkového a interaktivního semináře.

Propojily jsme dávno k sobě patřící celky Jógy a Ájurvédy, naše nekonečné nadšení, znalosti a zkušenosti a zveme Vás na den, který si jako žena věnujete sama sobě, užijete, setkáte se s dalším kusem sebe sama a možná podpoříte onen alchymistický proces přeměny ve Vás.

Budeme střídat teorii a praxi, zkušenost a sdílení. Projdeme jógovou i Alchymistickou dílnou.

Ájurvédská alchymistická dílna Vám nabídne… Ájurvéda, věda o životě, je dobře uchopitelným konceptem každodenního života, učí nás, jak žít podle toho, co je pro nás dobré, v souladu s naším tělem i myslí, ale také prostředím, ve kterém musíme fungovat. Samotná alchymistická dílna, je workshop, kde se dozvíte hodně o praktických základech tohoto nejstaršího medicínského systému na světě, a naučíte se své tělo vnímat prostřednictvím pěti smyslů. Na programu bude sebepoznání z pohledu ájurvédy, vysvětlíme si na jakých základech stojí ájurvédské stravování, a jak ho praktikovat v běžném dni a také si, něco málo, povíme o sebepéči.

Jógová dílna se zaměří: na vědomou práci s dechem, tělem, pohybem. Projdeme hlubokou relaxací, jemnými protahovacími a uvolňujícími asánámi, meditací. Představíme si brány k aktivaci léčivého potenciálu jógy, který je uložen v nás a čeká trpělivě, až se s ním spojíme

Lektoři: Dáša Vaďurová a Tereza Lindauerová – Ájurvéda, Cena 1700,-/1800,-. Přihlášení na: yinyangyogovna@gmail.com

Těšíme se na Vás.
Mrkněte na yinyangyogovna.cz.

Namaste, Dáša

Další informace

1 800 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám