Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Alchymie záměru s Petrou Zappovou v Yoga Karlín

08.01.2017Ne 9:30 - 13:30

KDY: neděle 8.1.2017, 9:30 – 13:30hod.
KDE: Yoga Karlín, Březinova 13, Praha 8
CENA: 690,-Kč
DOTAZY: info@yogakarlin.cz; +420 223 005 595

„Když si něco opravdu přeješ, celý vesmír se spojí, abys toho dosáhnul.“ Paulo Coelho

Vážení přátelé, zveme Vás na novoroční workshop, kde společně vytvoříme prostor pro ujasnění si našeho záměru pro další období. Obrátíme se do našeho vnitřního světa a zkusíme ho společně prozkoumat. Zkusíme pootevřít svá srdce a vnímat, jaká témata se tam otvírají.  A jako alchymisté z toho všeho namícháme elixír života na další období.

Workshop vedený Petrou Zappovou bude v pomalejším rytmu, mohou se ho zúčastnit i začátečníci. V první dvouhodinové části protáhneme a naladíme tělo prostřednictvím hatha jógových pozic, které postupně propojíme do krátkých flow sekvencí v rytmu našeho dechu. Pak si dáme krátkou pauzu. Druhá část bude spíše v meditativním a relaxačním duchu – budeme pracovat s dechem, koncentrací a vizualizací.

Pro přihlášení prosím vyplňte online přihlašovací formulář ZDE:
https://goo.gl/forms/KztDtr6ZJP0Gh8lx2

Workshop se uskuteční při minimálním počtu 5 účastníků.
Na akci prosím přijďte s 15 min. předstihem.

Budeme se těšit na setkání s Vámi.

Další informace

Studio:Yoga Karlín (0)
Instruktoři:
  • Petra Zappová
Podmínky rezervace:Pro přihlášení prosím vyplňte online přihlašovací formulář ZDE: https://goo.gl/forms/KztDtr6ZJP0Gh8lx2 Odesláním formuláře vzniká nezávazná rezervace místa. Přihlášku závazně potvrdíte zaplacením ceny workshopu (690,-Kč) na náš účet nebo na recepci Yoga Karlín nejpozději do 5 pracovních dnů od zaslání přihlášky. Číslo účtu: 2700768271 / 2010 Variabilní symbol: 080117 Do poznámky při platbě bankovním převodem uveďte JMÉNO a PŘÍJMENÍ účastníka, abychom mohli Vaši platbu identifikovat. V případě, že se akce neuskuteční, bude Vám částka zaslána zpět na účet. Workshop se uskuteční při minimálním počtu 5 účastníků.
Poznámka k akci:Novoroční workshop Alchymie záměru s Petrou Zappovou

V první dvouhodinové části protáhneme a naladíme tělo prostřednictvím hatha jógových pozic, které postupně propojíme do krátkých flow sekvencí v rytmu našeho dechu. Pak si dáme krátkou pauzu. Druhá část bude spíše v meditativním a relaxačním duchu – budeme pracovat s dechem, koncentrací a vizualizací.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám