Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Alchymie vody. Bederní svaly – tekuté svaly

20.08.2017Ne 10:00 - 14:00

V našem těle máme asi 80 % vody, náš život je vlastně řízen vodou, buňka či hormony jsou formou vody, život sám vznikl skrze vodu. Význam tekutin pro naše zdraví je obrovský. Tekutost ale není pouze vlastností tekutin samotných (krev, lymfa atd.). Také  velký bederní sval (psoas major), uložený  hluboko v těle, můžeme účinně uvolnit tekutým pohybem. Bederní svaly totiž vyžadují pro uvolnění poněkud jiné zacházení než svaly uložené více na povrchu těla.

Seminář bude proto zaměřen mimo jiné i na cvičení, jež mají schopnost v našem těle vyvolat uvolnění, pocity vlnění, hydratace. Je také návodem k procítění tohoto svalu, tedy stavu, který si můžeme navodit kdykoliv během dne, naučíme se tělo vnímat v jeho hloubce, lépe porozumíme tomu, jak funguje a jeho moudrosti v zrcadlení naší cesty.

Seminář je velkým přínosem pro ty, kteří mají problémy v oblasti dolních zad a bříška, pánve, kyčlí. Práce s ním nás zavede hluboko do těla, je to práce i emocemi a pocity, tak abychom se cítili uvolněni v mnoha rovinách.

Workshop je inspirován úžasnou prací Liz Koch, která se prací s hluboko uloženými  svaly věnuje 40 let. Nebudeme se tedy zabývat klasickými protahovacími cviky, spíše porozumíme skrze jemné nuance pohybů vzkazům, které se skrývají uvnitř hloubky našeho těla.

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Michaela Cusanová
820 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám