Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Akrojógová evoluce

10.01. - 07.03.2015

Přichystali jsme sérii 3. sobotních workshopů v prvních měsících nového roku. Formát workshopů s několikatýdenním rozestupy umožňuje systematické rozvíjení akrojógových dovedností (můžete očekávat domácí úkoly a tipy na trénink od Daniely a Marka pro následující workshopy). Akrojógová evoluce nebude patrná pouze v rozvíjejících se tématech dílen, ale především ve Vaší praxi akrojógy. Absolvovat můžete celou sérii či jednotlivé bloky.

 Každý sobotní blok bude zaměřený na konkrétní akrojógové pozice a přechody. Dopolední blok je určen pro začátečníky, zatímco odpolední blok je vhodný pro pokročilé studenty (či smělé začáteřníky z dopoledne).

 Akro-jóga (AcroYoga) spojuje duchovní moudrost jógy, milující laskavost thajské masáže a dynamickou sílu akrobacie. Tyto tři starodávné techniky formují akrojógovou praxi, která kultivuje důvěru, spojení a hravost.

 Sobota 10.1. 10 – 13; 14 – 17 : Hlavou dolů

 První workshop se bude věnovat tématu “Hlavou dolů a nohama vzhůru”, nejenom jak se do těchto pozic dostávat a jak tam vydržet, ale především jak si užívat svoji převrácenou existenci. To je nezbytný um každého akrobata. Budeme dělat stojky, varianty stojů na ramenou (shoulderstand), stojů na předloktí a hvězd (star a reverse star) – nejdřív sami, poté s ostatními ve vzduchu.

 Sobota 14.2. 10 – 13; 14 – 17 : Spinning washingmachines

 Spinning washingmashines jsou washing machines (zachylená sekvence, takový akrojógový uruboros) s prvkem otáčení letce. Tyto impresivní přechody jsou zvládnutelné s dobrou technikou a přesnou znalostí kam s nohama a rukama a dosažením potřebné setrvačnosti a rychlosti.

 Sobota 7.3. 10 – 13; 14 – 17 : Větší výška – více zábavy!

 Poslední workshop bude inspirován párovou akrobacií. Rozšíříme Vaši akrojógovou praxi založenou převážně na L basingu (bázování v leže). Ukážeme si prvky založené na vzájemném vyvážení (kontrabalance), na síle a na precizní technice.

Závěr workshopu bude zasvěcen terapii, ne zcela v tradičním provedení: spojíme masáž s terapeutickým létáním formou nových a neobvyklých přechodů.

Více informací zde

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Daniela Dušková a Marek Petráček
2 100 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám