Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Akrojóga

06.10.2018So 9:00 - 15:00

Akrojóga vznikla spojením jógy, akrobacie a thajské masáže. Rozvíjí spolupráci, komunikaci a důvěru, která je v ní klíčová. Při akrojóze si užijete spoustu zábavy, překonáte svůj strach a posunete hranice svých možností o kus dál. Nemusíte se bát přijít i sami, partner/kamarád není nutností. Pro tento workshop nepotřebujete mít žádné předchozí zkušenosti.

Blok 1 – Úvod do akrojógy
V prvním bloku vám ukážeme základní techniky a principy cvičení ve 2. Díky tomu pak zvládnete základní pozice, které si postupně projdeme. Budeme cvičit v menších skupinkách, abyste se vzájemně mohli jistit.

Blok 2 – Vzhůru nohama
Druhý blok bude zaměřen na inverze, takže si sami nejdřív zkusíte stát na hlavě, případně na rukách. Všechno důkladně rozebeme, není potřeba se toho bát, máme hodně variant a cvičení, co vám můžeme ukázat v závislosti na Vašich možnostech. V další části workshopu si vyzkoušíte základní inverzní pozice ve dvojicích – pravděpodobně zjistíte, že je to snazší než samostatně J Úplně na konec workshopu zařadíme krátkou masáž nebo protažení.

Další informace

Studio:Karma Yoga (5)
Instruktoři:
  • Marek Petráček a Anežka Rabas
1 300 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám