Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Ajurvédská Dieta a Detofixikace

18.06. - 01.01.1970

Seznamte se s Ajurvédou a odhalte její pradávnou moudrost, která již přes 5.000 let pomáhá lidem na cestě zdraví a dlouhověkosti.
Osvojíte si základy zdravé ajurvédské výživy, koření, receptů a naučíte se používat tyto jednoduchá kouzla ve Vašem každodenním životě. Ajurvédská detoxifikace (Panchakarma) Vám pomůže pročistit tělo a mysl.

Asi každý z nás už slyšel rčení: “Jsme to co jíme,” a přesto většina z nás toto přísloví ignoruje. Často se chováme k našemu tělu jako k odpadkovému koši, do kterého házíme co nám přijde pod ruku. Tento workshop nám pomůže navrátit se ke zdravému jídelníčku přirozenou a nenásilnou cestou. Seznámíme se s jídly, kořeními a jinými doplňky stravy, která jsou vhodná pro každou konstituci a sezónu. Také se naučíme jak pravidelně pročistit tělo a mysl s Panchakarmou, pradávnou detoxifikační technikou, která je velmi šetrná na organismus a přitom velmi účinná.

Workshop je také vhodný pro každého, kdo zápasí s nadváhou a i když už vyzkoušel všechno, kila pořád zůstávají.Tento orkshop se výborně kombinuje s workshopem z předešlého víkendu Omlaďte Své Tělo a Mysl s Ajurvédou.

Další informace

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám