Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Ajurvéda pro život s Dr. Neelem a s Meerou (Indie)Kurzy pro instruktory

12.05. - 13.05.2018So 9:00 - Ne 13:00

Slovo ájurvéda znamená v překladu věda o životě a jsou si vzájemně s jógou sesterskými disciplínami. Obě dvě vycházejí z hluboké moudrosti a vědomostí, které byly nabyty během meditací prováděné mudrci před tisíci lety. Jeden slavný ájurvédský lékař jednou pravil: “Ájurvéda nepřidává na věku, ale dosavadní věk naplňuje životem.”

Přijďte si poslechnout indického ájurvédského lékaře, který nám celý léčebný systém nejdříve představí a dále bude mluvit na téma životní styl podle ájurvédy, domácí ájurvédská lékárnička a prevence.

Akce bude tlumočena do češtiny.

O LEKTORECH:

Dr. Neel Venugopal

Ájurvédský lékař, Neel Venugopal, je zapálený do této tisíce let staré celostní lékařské disciplíny. Titul ájurvédského lékaře obdržel po úspěšném 5ti letém studiu na známe univerzitě v Kanuru, indickém státě Kérala. Jeho léčebný postup je známý kombinací ájurvédy, jógy a marmy (energetických bodů).
V současné době vede kliniku Theertha Ayurveda Clinic v jihoindickém státě Kérala. (www.ayurmarmam.com) Kromě každodenní profesionální činnosti na své klinice se dále zabývá výzkumem terapeutických a léčivých účinků bylin a rostlin.

Marie Meera Karanath

Marie Meera Karanath se narodila v České republice. Při studiu překladatelství v Německu absolvovala v roce 2006 dvouroční učitelský kurz jógy. V průběhu své učitelské praxe si uvědomila důležitost individuálního přístupu ke svým studentům a v roce 2007 absolvovala jednoroční kurz jógové terapie. Od té doby se snaží společně s manželem žít a šířit moudrost jógy a jógové terapie. Meera pobývá se svým manželem většinu roku v jižní Indii, kde společně založili a vedou ášram Arsha Yoga Gayatri. Tam také založili charitativní organizaci ARSHA YOGA (www.arshayoga.org) Gurukulam Charitable Trust na podporu vzdělávání v oblasti jógy. V letních měsících jezdí domů do Čech. Má dceru Gayatri.

 

Další informace

Studio:Jógovna
Instruktoři:
  • Dr. Neel z Indie
Podmínky rezervace:PLATBA A REZERVACE: Potvrďte svou účast zaplacením nevratné zálohy 50% z celé částky na účet 2113581605/2700. Variabilní symbol: 2018028. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_AJURVEDA + rezervujte si místo v našem rezervačním systému. Zbytek ceny se platí v den akce ve studiu. STORNO PODMÍNKY: Záloha ve výšce 50% je nevratná. Pokud se klient na zvolený kurz nemůže dostavit a řádně se včas neomluví (t.j. 14 dní dopředu před začátkem kurzu), je nevratná celá částa a studio má právo vymáhat doplatek finální částky. Své místo však lze převést na jinou osobou. Odesláním peněz a přihlášením souhlasíte se storno podmínkami.

ČASOVÝ HARMONOGRAM: 

sobota

9:30 – 10 pránajáma a meditace (Meera)

10 – 12 přednáška o ájurvédě

12 – 13: lekce jógy (Meera)

13 – 14: přestávka na oběd

14 – 16: přednáška o ájurvédě

neděle

9:30 pránajáma a meditace (Meera)

10 – 13: přednáška o ájurvéděPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám