Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Ajurvéda Detox Pobyt

03.11. - 06.11.2016Čt 14:00 - Ne 14:00

Máme pro Vás připravené úžasné ajurvédské detoxikační pobyty založené na principu Pančakarmy. Pančakarma je velmi jemná, ale vysoce účinná forma detoxikace. Nechte Vaše každodenní problémy za Vámi a ponořte se do prostředí relaxace, zdraví a rovnováhy.

Každý den se probudíte s jemnou relaxační jógou, dýchacími cvičeními a meditací. Budeme Vás rozmazlovat s celotělovými olejovými masážemi, širodarou a dalšími relaxačními procedurami. Jídlo, s láskou připravené speciálně pro Vaší detoxikaci, pročistí Vaše tělo a mysl a dodá potřebnou energii na obnovu životní síly. Denní procházka v krásném prostředí Dolní Malé Úpy v Krkonoších, Vám pročistí hlavu a dodá bohatou pránu, životní energii. Po tomto pobytu budete jako znovuzrozeni – plní vitality, energie a pocitu lehkosti v těle i na duši!

Na co se můžete těšit?
Na začátku pobytu začínáme kompletní ajurvédskou konzultací, při níž bude stanoven Váš individuální proces detoxikace

V průběhu pobytu bude denně sledován Váš stav a program přizpůsoben podle potřeby

Ranní ajurvédská jóga, meditace a pranajáma (dýchací cvičení), které jemně protáhnou Vaše tělo a zklidní Vaši mysl

Lehce stravitelné jídlo připravené s láskou speciálně pro ajurvédskou detoxikaci (Pančakarmu)

Hluboká relaxace, kterou přinesou širodara a ajurvédská celotělová olejová masáž (Abhjanga)

Další individuální olejové procedury

Váš každodenní život po pobytu bude navždy obohacen ajurvédou, o jejichž tajemstvích se dozvíte více každý den při večerní přednášce

Na konci pobytu bude závěrečná ajurvédská konzultace, při které dostanete doporučení ohledně životosprávy, jídelníčku a bylinných přípravků na další 2 měsíce po pobytu

Co je Ajurvéda?
Ajurvéda je přes 5000 let stará indická medicína zdraví a dlouhověkosti. Často nazývána matkou všech medicín.

Jak funguje Pančakarma?
Jelikož olej má podobnou konzistenci jako toxiny v těle, během Pančakarmy se konzumuje ghí (přepuštěné máslo) a zevně se používá velké množství olejů na různé tělové procedury.
Tímto způsobem se toxiny doslova „nalepí“ na olej a ghí a potom se z těla vyloučí. Po pročištění se tělo regeneruje, léčí a omlazuje.

Co je Širodara?
Tenký pramínek teplého oleje teče na oblast třetího oka (místo mezi obočím) a čela hluboce relaxuje a čistí Váš nervový systém. Širodara také vyhlazuje staré emoce, které jsou tak častou příčinou mnoha nemocí.
Hluboká relaxace, kterou tato procedura přináší, má blahodárný účinek na chronické nemoce. Výborný vedlejší efekt Širodary je vyhlazování vrásek čela.

Termíny Podzim 2016:

6.-9.10.2016        4denní Detox Pobyt              8.900Kč

10.-16.10.2016    Týdenní Detox Pobyt         14.900Kč

24.-30.10.2016    Týdenní Detox Pobyt        14.900Kč

3.-6.11.2016        4denní detox pobyt               8.900Kč

Více informací na http://www.barbora.uzdravi.cz nebo 737006446.

 

Další informace

Studio:Penzion U Kokrháče, Dolní Malá Úpa, Krkonoše
Instruktoři:
  • Barbora Morávková

Každý den se probudíte s jemnou relaxační jógou, dýchacími cvičeními a meditací. Budeme Vás rozmazlovat s celotělovými olejovými masážemi, širodarou a dalšími relaxačními procedurami. Jídlo, s láskou připravené speciálně pro Vaší detoxikaci, pročistí Vaše tělo a mysl a dodá potřebnou energii na obnovu životní síly. Denní procházka v krásném prostředí Dolní Malé Úpy v Krkonoších, Vám pročistí hlavu a dodá bohatou pránu, životní energii. Po tomto pobytu budete jako znovuzrozeni – plní vitality, energie a pocitu lehkosti v těle i na duši!Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám