Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Ájurvéda aneb v jednoduchosti je krása…

20.09.2019Pá 18:15 - 21:00

Zdravé tělo a psychika závisí na každodenních drobných rituálech. Ájurvéda, nejstarší medicínský systém na světě je právě o tom, jak o sebe pečujete, každý den, závisí na “drobnostech”.

V úvodu do základů ájurvédy si povíme, jak ji aplikovat v našich, evropských podmínkách, a jak snadno a bez větších “obětí” dostat tělo i mysl do stability.

​Mgr. Tereza Lindauerová / Zdraví v harmonii / se léta věnuje nejstarší medicíně světa ájurvédě, aromaterapii a józe a stále se zdokonaluje dalším studiem. Své znalosti využívá při terapiích, které harmonizují a posilují tělo i mysl.

Vystudovala katedru Dálný Východ na FF UK, ale odsud zběhla “k Indii”, indický medicínský systém – ájurvédu – studuje už 15 let. Začala prozaicky – stravou, kvůli vlastním zdravotním problémům a přes ni se dostala dál, k tělovým terapiím i bylinám. Tělové terapie a masáže studovala převážně na Srí Lance, mezi učitele, kteří ji v její cestě za ájurvédou nejvíce ovlivnili, patří MUDr. Martina Zisková a Dr. Pankaj Patil. Praxi provozuje ve svém studiu Zdraví v harmonii.

Další informace

Studio:Aloha jóga (0)


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám