Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Acroyoga lunar immersion

03.09. - 07.09.2016So 9:00 - St 17:00

5 dní jógy, meditace, thajské masáže, terapeutického létání a mnohem více

S radostí Vás zveme na akrojógovou událost roku… pojďte se vnořit do tajů léčivých umění a praxe akrojógy. Lunární stránka akrojógového létání je spojením uvolňujících a ozdravných technik thajské masáže a terapie ve vzduchu. Lunární ásánová sekvence vychází ze základní mechaniky lidského těla a připravuje tělo na plynulou thajskou masáž, která je blahodárná nejenom pro masírovaného. Stejně tak masér pracuje s uvolněním a zpevněním svého těla. Techniky, které se nejprve naučíme na zemi později přeneseme do vzduchu, kde zužitkujeme podstatný faktor gravitace. Přenesením pozic a technik do vzduchu umožníme tělu hlouběji uvolnit a obnovit ztracenou harmonii.

Budeme často pracovat ve trojici kvůli bezpečí, sprváné technice a spolupráci tak , aby si každý vyzkoušel bázovat, létat a uvolněně přijímat masáž. Tento intenzivní workshop odkrývá neocenitelné nástroje pro jógové učitele, akrojogíny, akrobaty, maséry, terapeuty a pro všechny, kteří chtějí rozvinout novou dimenzi práce s tělem a dotekem.

 Seminář je otevřen všem úrovním pokročilosti, včetně absolutních začátečníků. Není potřeba hlásit se ve dvojici.

 Zájemci mohou navštívit první den (sobota 3. září), první a druhý den (3. a 4. září) anebo celý workshop. Účast na celém workshopu (30 hodin) splňuje podmínku absolvování “immersion” pro zájemce o učitelský kurz akrojógy.

Na workshop si prosím doneste vlastní kopii knihy “Elements of AcroYoga”.

Co se bude probírat: Lunární sekvence ásán a thajské masáže v lehu na zádech, na břiše, na boku a v sedu. Terapeutické létání “Forward, Backward & High Flying Whale Therapeutic Flying Sequences”

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Erica Montes a Yohann Guichard
Podmínky rezervace:Storno podmínky: Při stornu 14 a více dní před konáním workshopu Vám bude stržen administrativní poplatek €50 (1400 Kč). No refunds, no transfers, and no credits for cancellations within 14 days of workshop start date. No refunds or credits for failure to attend or failure to complete the workshop
Poznámka k ceně:Celý workshop - 5 dní - 350€ (9625 Kč) při platbě a přihlášení do 3. července / poté 420€ (11 550 Kč) /Víkend (3. a 4. září) 185€ (5090 Kč) for the weekend / Jeden den (3. září) 90€ (2475 Kč)
350 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám