Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

AcroYoga: Come and learn to fly

10.02. - 01.01.1970

AcroYoga: Come and learn to fly. Acroyoga se skládá z několika složek: od klasických jógových ásán a prvků thajské masáže, přes partnerské jógování a akrobacii k terapetickému “létání”.

Na workshopu se setkáme se vším, co acroyoga obnáší-workshop je tak vhodný jak pro začátečníky, pro které to bude první zkušenost s acroyogou, tak pro pokročilé, kteří již absolvovali podobné workshopy.

V průběhu pátečního večera se ponoříme hlouběji do základních principů, abychom mohli sobotní odpoledne probudit své akrobatické já a létat hravě a ladně vzduchem! Akrobatická část je přitažlivá pro svoji dynamičnost a sílu, vyžaduje správnou techniku, stejně jako důvěru ve vlastní a partnerovi schopnosti.
Neděli zakončíme acroyogovou terapií-terapeutickým “létáním”, která nám nádherně otevře a uvolní páteř za pomocí gravitace a metta (milující laskavosti) thajské masáže, pozice budou absolutně nenáročné a získají opravdu relaxační rozměr.

Protože acroyoga rozšiřuje kontext jógy-není nutné být nějak extra vysvpělý jogín, stejně tak Vás workshop bude bavit, pokud máte rádi tanec, akrobacii nebo bojová umění. Je však dobré mít alespoň základní zkušenosti s jógou nebo jinými podobnými systémy práce s tělem.

Další informace

    Kontaktní informace:

  • Veronika Švecová
  • Praha 1
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám