Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Acrojóga pro začátečníky

26.05. - 28.05.2017Pá 18:00 - Ne 13:30

Zveme vás na další workshop acrojógy se skvělým lektorem Tomášem Wortnerem, tentokráte pro začátečníky. Jedinečnou atmosféru Tomových workshopů si můžete prohlédnout v tomto videu: https://www.youtube.com/watch?v=oa-4ND5BZ20

V případě zájmu se prosím přihlašte přes tento formulář:https://goo.gl/forms/v7pmpt2HW6gFQNdJ3.

Workshop proběhne v Brně v termínu 26. – 28. 5. v tanečním studiu Bailadora. Cena za víkend je 1600 Kč na osobu za celkem 13 hodin létání (pátek 18 – 21, sobota 10 – 13 a 15 – 18:30, neděle 10 – 13:30). Pro přespolní bude možnost v rámci ceny workshopu přespat ve spacáku přímo ve studiu.

Pro účast na workshopu nejsou potřeba žádné speciální dovednosti ani zkušenosti, ani není nutné přijít s partnerem (skupinky se budou v průběhu víkendu spontánně vytvářet a prolínat). Hodit se bude pouze přiléhavé oblečení a podložka na jógu či karimatka (možno zapůjčit na místě), cvičí se naboso či v ponožkách.

Acrojóga je jedinečným propojením jógy, thajské masáže a párové akrobacie. Očekávat můžete víkend intenzivní a přiměřeně náročný, hlavně ale plný létání a zábavy – absolutní odpočinek hlavy zaručen. Tomáš je výborný a zkušený lektor, vystudoval dramatickou výchovu na JAMU a věnuje se pohybovému divadlu, párové akrobacii, tanci a acrojóze.

Maximální počet účastníků je 15, po jeho naplnění vás zařadím mezi náhradníky. Součástí přihlášky je zaplacení rezervace ve výši 600 Kč dle pokynů, které obdržíte emailem. Záloha není vratná při neúčasti nebo při odhlášení méně než 7 dnů před zahájením, je ale možné nalézt za sebe náhradníka.

Máte-li dotazy, neváhejte mne kontaktovat na mailu ver.kralo@gmail.com (Veronika Králová, organizátorka workshopu).

Těšíme se na vás!

Veru a zejména Tom

Další informace

Studio:Taneční studio Bailadora, Dvořákova 13
Podmínky rezervace:Vyplnění přihlášky: https://goo.gl/forms/v7pmpt2HW6gFQNdJ3 a uhrazení rezervačního poplatku 600 Kč.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám