Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

ACH TY ACH-illovy šlachy

10.05.2015Ne 10:00 - 13:00

Thetis, bohyně řecké mytologie, přivedla na svět syna Achilla – podle jedné z legend ho ponořila do řeky Styx, aby se stal nezranitelným. Držela ho ovšem za patu, která zůstala jediná nedotčená onou zázračnou ochranou vlastností, to, jak všichni víme, bylo Achillovi osudným….. Už staří Řekové věděli, jak je achillova šlacha citlivým místem našeho těla…

Pojďme se společně zaměřit na detail, probádat onu vnímavou oblast achillovy paty a přejít pozvolna k celku – k uvědomění si, co vše je provázané, pospolité a ruku v ruce jdoucí. Současná doba nás nutí být a žít v nepřirozených prioritách, sedavá práce, málo pohybu – dochází tak ke degenerativním změnám ve šlaše, čímž je daleko náchylnější na zranění, natržení, zkrácení apod.

Pohovoříme o fyziologickém významu této nejpevnější a zároveň nejnamáhanější šlachy v těle a pomalu se přesuneme k jejímu smyslu v rovině našeho jemného těla, do oblasti čaker a prozradíme si, jak na ni působí naše ego.

Ásany budou provázany tak, abychom se plíživě dostali od kořenů, jakožto chodidel, ke středu naší schránky, představující kmen, oblasti Manipúra čakry, přes větve, naše paže, k Sahasrára čakře, kde se kruh uzavře a vrátíme se zpět ke kořenům, chodidlům.

Další informace

Studio:YOGA & ART (2)
Instruktoři:
  • Marie Hledíková
500 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám