Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Aby se kolena nepodlamovala s Lucií Königovou

08.10.2016So 9:30 - 13:00

Koleno je fascinující kloub. Je jedním z nejsložitějších a nejdůležitějších kloubů našeho těla. Bohužel také jedním z nejsnáze a nejčastěji poraněným – i v józe.

Cvičení jógových pozic, přechody mezi nimi, ale i sed při dechových a meditačních cvičeních dokáží kolena občas řádně potrápit. Stejně tak ale mohou kolenům i nadmíru prospívat .

Na semináři si ukážeme, jak cvičit, ale i chodit, stát a sedět, aby se pod námi kolena nezačala podlamovat nebo aby se do nich pokud možno co nejméně promítaly jiné dysbalance v těle.

Objevíme a procítíme, jak jsou  kolena propojená s kyčlemi, přes ně s hrudníkem, hlavou a chodidly, ale i stavem mysli a vnitřním nastavením. Ukážeme si, jak posílit a protáhnout svaly, které s koleny přímo i nepřímo souvisí.  A zkusíme každý pro sebe objevit, jak se (nejen při józe) pohybovat s lehkostí, jistotou a elegancí.

 

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:PLATBA A REZERVACE: Potvrďte svou účast zaplacením zálohy 50% z ceny na účet 86-6791380237/0100. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_KOLENA + rezervujte si místo v našem rezervačním systému. Zbytek ceny se doplácí v den akce ve studiu.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám