Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

8. Body and Mind Festival SamsaraFestival

30.03.2019

MÍSTO KONÁNÍ: PENZION STATEK SAMSARA – Blansko, Klepačov 

Info o statku SAMSARA, o stravování nabízející kulinářské speciality a dalších službách nabízených tímto resortem naleznete na  : http://www.penzion-samsara.cz/

ČEKÁ NA VÁS: 

  • celkem 9 lekcí rozmanitých forem jógy, body and mind, tance, relaxační techniky, meditace, teoretické i praktické lekce pod vedením 5 lektorů
  • dárek pro každého věnovaný FAnn parfumerie
  • pro každého poukaz na ošetření podpaží laserovou epilací v ceně 1.000 Kč od ESTETIKA BRNO
  • ochutnávka čajů pro každého, věnováno Day SPA, Cejl, Brno
  • slosování všech vstupenek o mimořádně hodnotné výhry věnované partnery akce

Další informace

Poznámka k ceně:zahrnuje celodenní cvičební program
1 290 
Zpět na vyhledávání

9.15 – 10.00  –     hatha joga – terapie dechem … Šárka    

Dech, energie, životní síla, význam vnímání, směřování a procítění energie dechu a zdravotní hlediska. Jemná jógová praxe směřující k ovládnutí dechu prostřednictvím dechových technik, rozproudění energie s cílem harmonizace sluneční a měsíční energie v nás.

10.00 – 10.45    –     ashtanga vinyasa yoga – INTRO … Dušan     

Systém tradiční jógy s pevně danou sekvencí pozic využívající propojení pohybu s dechem (vinyasa), dechovou techniku ujjayi, zaměření pozornosti (drishti) a energetické zámky(bandhy). Lekce bude zaměřena na techniku pozdravů slunci A + B a  na stojné pozici s návodem k variantám pro začátečníky i pokročilé.

10.45 – 11.30   –       ashtanga vinyasa yoga – techniky pozic 1.série … Dušan      

Dynamický sled pozic první série vycházejících ze sedu a z lehu propojených vinyasou navazuje na lekci INTRO – obě lekce jsou propojeny a předpokládáme účast na obou částech. Dynamická sestava rozvíjí sílu a flexibilitu, udržuje tělo zdravé a mysl klidnou a bystrou, zakončeno závěrečnou sekvencí a relaxací.

11.30 – 12.15   –   jógová terapie 1 – hluboký stabilizační systém … Simča 

Základní zásady zdravého pohybu pro jógovou praxi i další cvičební formy, seznámení  se základními vzorci pohybu dle metody vývojové kineziologie, aktivace hlubokého stabilizačního systému a bandh, zaměření na aktivaci hlubokého stabilizačního systému páteře, význam pro zdraví.

12.15 – 13.00    –    sahadža meditace … Natali

Užijte si relaxační meditace podle jednoduché a efektivní metody Sahadža Jógy. Vyzkoušejte probuzení vnitřní mateřské síly která přinese rovnováhu mysli, těla a duše. Vhodné pro každého.

13.00 – 16.00    –    pauza

… možno využít nabídku gurmánských specialit na Samsaře nebo atraktivní stylové wellness zahrnující 2 sauny, vířivku, relaxační sál s akváriem a možností objednávky občerstvení přímo do prostor wellness studia

16.00  – 16.45    –   hathajóga – indická inspirace … Šárka

Emoce, prožitky, pocity a inspirace z jógového treningu v indickém Rishikeshi – kolébce jógy rozkládající se po obou březích posvátné řeky Gangy. Zaměření na průpravná cvičení, ásany i adjustment , mantry, mudry, meditace.

16.45  – 17.30   –   slow – flow vinyasa yoga … Simča 

Pomalé sestavy ásan  plynoucí v kruhových mandalách s následným dynamickým sledem ásan v rytmu dechu s důrazem na energizující záklonové pozice, které stimulují nervový systém a dodávají našemu tělu energii + závěrečná relaxace přivede naše tělo k příjemnému fyzickému i duševnímu  uvolnění

17.30 – 18.15    –   jógová terapie 2 – lopatka, rameno … Simča 

Základní zásady zdravého pohybu pro jógovou praxi i další cvičební formy, principy i využití rofingu – válcování fáscií, základní cviky pro stabilizaci hrudníku a lopatky.

18.15 – 19.00  –   yoga nidra … Šárka   

Meditační  technika jógového spánku – yoga nidra, která nás provede několika stupni uvolnění, uvědomění  a vnímání vlastních pocitů nás přivede k hlubokému fyzickému uvolnění, kdy je mysl klidná a vědomí zůstává bdělé.

20.30  –  22.00  –  možnost rezervace vstupu do wellness saunového světa SAMSARA         Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám