Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

7. ročník mezinárodního Yoga&Dance Spring Festival OstravaFestival

12.04. - 15.04.2018

Pro magický sedmý ročník jsme opět vybrali impozantní prostory Dolní oblasti Vítkovic. Festival se bude konat jak v prostorách Nových koupelen (Brick House), tak přilehlého sálu Cineportu a v klubu Hlubina. Občerstvení a stánky najdete v šanti zóně, kde také čeká náš infostánek pro registrace a dotazy, odpočinková zóna pro účinkující.

Na popud vašich reakcí z minulého roku festival prodlužujeme na čtyři dny a páteční program umístíme do DOV a doufáme, že nás tam samotné nenecháte. Letos se v průběhu čtyř dní představí talentovaní lektoři jógy z Česka i Slovenska stejně jako z ostatních koutů světa, kteří vám představí různé styly jógy od precizní Iyengar s Asaf Hacmon (NL) , hravé Jivamukti  jógy s Ulrike Schablin (DE), Petra Pikkelová, Atmika Yani Noerren , vypilované Ashtangy s Daliborem Štědroňským CZ, Bruno Bartulić (DK), plynulé Vinyasy (Lucie Formanová, Lucie Rojas) přes jemnější Kraniosakrální jógu, hladivou jógovou terapii (Jarmila Voženílková), fasciální jógu (Silva Krčmová) a jin jógu po Anusara jógu (Tereza Kertesz),  meditační lekce, pranajámu, celostní jógu s Janou Kremeňovou, Tantra jógu a cvičení Mohendžodáro (Jana Navala Šťávová), Artejógu , taneční a hudební lekce (Muzikohraní, Tibetské mísy i africké bubny), Thajské terapie a masáže, a také řadu přednášek na témata, která vás zajímají (Psychosomatika a celistvost v podání Mudr. Jarmily Klímové, Astrální cestování s Tomem Poutníkem, EFT s Lenkou Stillerovou, Ajurvéda, Rodinné trojúhelníky s etikoterapeutem Markem Ščotkou a další). Přehled lektorů najdete na webových stránkách.

Ceny Early-Bird začínají na příjemných 800/den, platinový celovíkendový pass pak na výhodných 2200Kč. Ubytování v nedaleké útulné ubytovně s vlastním soc.zař. DOV. V šanti zóně na vás čekají stánky s chutnými raw, vegan a bezlepkovými pochutinami, čerstvé raw šťávy, sladké i slané dobroty, soy latté kávy, čaje, stánky s oblečením a pomůckami na jógu a tématické stánky s různorodým sortimentem služeb i zboží. Festivalové dění probíhá pod jednou střechou ikonického prostředí Dolních Vítkovic od čtvrtka do neděle12. – 15. 4. 2018. Nenechte si ujít!

Další informace

Podmínky rezervace:Rezervace na webových stránkách www.jogafestival.cz/vstupenky
Poznámka k ceně:Lze koupit jednotlivě dny, při zakoupení celovíkendových vstupenek výrazná sleva.
850 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám