Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

YOGA SUMMER BLISS @ PoděbradyFestival

28.07. - 30.07.2017Pá 18:30 - Ne 11:30

Nechte se unést na vlně letní energie! Jóga, promenáda, koupání, toulání se Polabím na kole, bruslích či pěšky. Přijeďte do Poděbrad otevřít své srdce létu, radosti a pohodě.

Čeká na vás bohatý program ve dvou studiích v centru města s našimi skvělými lektory a hosty – Markétou Faustovou a Františkem Horváthem.

Další informace

Podmínky rezervace:Pište na katka@jogapodebrady.cz, a spolu s přihláškou posílejte i výběr 4 lekcí z programu. Rezervace je platná až po zaplacení celé ceny na účet 206799858/0600.
Poznámka k ceně:Jógový program pouze – 950,- zvýhodněná cena do 15.6, poté 1.100,-/osoba
950 
Zpět na vyhledávání
Program Jóga studio – kolonáda

Pátek

18.30 – 20.00  koncert tibetských mís s Františkem Horváthem

meditační zvuková seance, ve které tóny tibetských zpívajících mís dokážou naší moderním životem přetíženou mysl rychle a příjemně zklidnit, čímž se mysl uvolní, odpočine si a umožní i zbytku těla se zregenerovat.

Sobota

8.00 – 9.15 ranní flow jóga na probuzení vnitřního slunce s Danou Beierovou

Napojte se na kreativní energii rána a rozviňte mocnou sílu, která ve vás dřímá. Lekci začneme meditací, poté jemné zahřátí nás připraví na energizující pozdravy slunci, pozice ve stoje a záklony.

17.00 – 19.00 aroma prana flow s Markétou Faustovou

Protáhněte se v jemně dynamické flow jógové lekci plné vůní. Nadechnete se, ucítíte a zažijete uvolnění svalů i mysli. Vyzkoušíme jógové pozdravy slunci, které se pojí s elementy ohně, vody, vzduchu, stejně tak jako balzámy a vůně, které budeme čichat a okoušet na těle.

Neděle

10.00 – 11.15 pevný střed a štíhlý pas s Kateřinou Voňavkovou

Pomocí dynamičtější formy jógy uvolníme a protáhneme svaly celého těla, které jsou díky nesprávnému držení těla a sedavému způsobu života zkrácené. Zároveň posílíme svaly, které jsou ze stejného důvodu povolené. Zaměříme se na posílení hlubokých břišních svalů, které nám pomáhají udržovat sílu a stabilitu držení těla.

 

Program Bliss studio – Jiřího nám.

Pátek

18.30 – 20.00  jin jóga s Luckou Martinovou

Vyvážíme dynamiku a temperament vrcholícího léta jemnou meditativní jin jógou. Zastavme se na chvilku, abychom zastihli sebe v přítomném okamžiku, přijali sami sebe takové, jací jsme. Jin jóga poodkrývá neprobádaná zákoutí našeho těla a mysli a nabízí prostor pro emoční prožitek. Harmonizuje energetické kanály a podporuje volné proudění životní síly.

Sobota

8.00 – 9.15 ranní flow jóga s léčivou meditací s Kateřinou Voňavkovou

Tak jako ráno otevírá nový den bez očekávání a porovnávání se dny uplynulými, tak i my se oddáme rannímu plynutí v souladu se svými pocity a otevřeností k přítomnému okamžiku.

17.00 – 19.00 svobodně dýchat & vědomě chodit s Jitkou Žáčkovou

Během workshopu budeme hledat spojitosti mezi vědomou chůzí a dechem. Budeme dýchat, uvolňovat hrudník, chodit. Zamyslíme se nad tím, co všechno ovlivňuje kvalitu dechu a jak dech působí na kvalitu našeho života!

Neděle

10.00 – 11.30 aštanga vinyasa s Luckou a Pepou MartinovýmiPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám