Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

2-denní seminář s Hari Bhajan Kaur

14.03. - 15.03.2015So 10:00 - Ne 17:00

Když porozumíte tomu, kdo doopravdy jste, Vaše vlastní vyzařování se propojí s celým Vesmírem a vše se stane kreativním a plným možností.

Život není ničím jiným než smlouvou na čas a prostor. Toto je Vaše příležitost. Je to právě teď, co tvoříte váš zítřek. Je to nyní, co můžete povznést sama sebe. Je to nyní, kdy máte možnost naučit se žít graciózně a vaše sebedůvěra a renomé bude kráčet  před vámi.  Yogi Bhajan

Tentokrát nás Hari Bhajan dovede do samého středu, abychom se zde mohli dotknout našeho skutečného potenciálu.

Hari Bhajan Kaur se narodila v Římě, kde žije se svou rodinou. Jako matka dvou chlapců vždy soustředila svůj zájem na jejich vědomou výchovu a péči o rodinu. V roce 1995 začala praktikovat kundalíni jógu a učení Yogi Bhajana. Od té doby prohlubuje své znalosti studiem Humanologie se speciálním zájmem o témata jako partnerské vztahy, osobní růst ženy a komunikace.

Hari Bhajan je velmi milující, intuitivní a rozhodnou lektorkou, která nás provede našimi omezeními s láskou matky a odhodlaností otce.

Jedná se o seminář vycházející z metodiky kundalíni jógy. Během workshopu na sebe navazují povídání s vybranými kriyemi (jógovými sestavami). Workshop je hlavně prožitkovým.

Další informace

Studio:Be Balanced
Instruktoři:
  • Hari Bhajan Kaur
Podmínky rezervace:Pro rezervaci kontaktujte Radku na radkayoga@gmail.com
2 600 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám