TIN vanoce 2018
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Soutěž o audioknihu Léčení čaker

YogaPoint.cz vám přináší možnost zasoutěžit si o audioknihu Léčení čaker, audiokniha obsahuje text Doreen Virtue, který vás provede péčí o váš energetický čakrový systém. Čte Sylva Talpová. Jako bonus je k audioknize přidáno ještě 60 minut meditací.

Naučte se plně využívat svou vnitřní sílu a schopnost léčit! Zbavíte-li se negativní energie strachu a obav, probudí se vaše přirozené duchovní schopnosti. Tyto vrozené vlohy vám umožní vidět budoucnost, komunikovat s Bohem nebo anděly a léčit sebe sama, ostatní i celou planetu. V této audioknize se dozvíte více o jednotlivých čakrách, možnostech jejich čištění i schopnostech vidět auru. Na druhém audio CD najdete ranní a večerní meditace a vizualizační techniky s jejichž pomocí budete schopni očistit své čakry a využít své přirozené léčivé schopnosti.

Doreen Virtue je spisovatelka a fejetonistka se zaměřením na spirituálno a léčitelství. Absolvovala doktorské (Ph.D.) studium psychologie na Clarkson University v jižní Kalifornii. Sama tvrdí, že je od narození jasnovidkou pracující s říší andělů, elementálů a nanebevzatých mistrů. V léčitelství proslula zejména svými knihami o andělích a propagováním andělské terapie. Její další knihy se zabývají také vílami, čakrami, bohyněmi, Indigovými a následně Křišťálovými dětmi a dalšími duchovními tématy.

leceni-caker

Stačí správě odpovědět na otázku níže a mít trochu štěstí při výběru výherce.

Odpovídat na soutěžní otázku můžete do 10.4.2016.

Audioknihu věnuje Audiotéka, děkujeme!

AUDIOTEKA_CZ


Pravidla soutěže

Kdo vydal audioknihu Léčení čaker?

a) Vivanti
b) Lumeni
c) Gradeni

Soutěž byla ukončena

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu