Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

SPORT PERFEKT OPAVA (0)

Cvičit s námi můžete každý den

SPORT Perfekt OPAVA

Naše studio SPORT PERFEKT najdete v samotném srdci města Opavy. Poblíž krásného parku Sady Svobody a Ptačího vrchu. Už při vstupu do našeho studia Vás přivítá recepce s relaxační zónou. Harmonický prostor pro Váš klid a odpočinek.
Součástí našeho centra je recepce s příjemným posezením. Recepce je vybavena počítačem s on-line systémem. Můžete si své lekce rezervovat z pohodlí domova či práce. Můžete využít i naše WIFI připojení. Dále zde nabízíme drobný prodej doplňků stravy
V našem multifunkčním sále nabízíme různé cvičení od dynamických, tanečních, zdravotních až po styly body&mind. Naše nabídka je pestrá na své si přijdou děti, ženy, muži a vítání jsou i senioři. Naše lekce vedou dlouholetí zkušení lektoři, kteří mají patřičné odborné vzdělání a i nadále se stále vzdělávají tak, aby pro Vás připravili ty nejlepší lekce
Z dynamických lekcí nabízíme TABATU, BOSU, kruhový trénink a pro milovníky klasického cvičení i lekce BODYSTYLING. Z tanečních lekcí je to stále oblíbená ZUMBA, kterou v Opavě tančíme už 10 let.

V rozvrhu najdete i zdravotní cvičení v dnešní moderní době tolik potřebné Do této kategorie patří SM SYSTÉM speciálně zaměřené cvičení na zdravá záda, TRX PILATES a novinkami podzimu jsou ACTIVE FASCINAL PILATES a Funkční střed těla.
Velikou oblibu získala jóga. Nabízíme několik typů jógy ajúr jóga, power jóga, jin jóga, jemná jóga, restorativní jóga, magická jóga, jóga proti stresu…aj v naší pestré nabídce najdete i meditace tancem a novinkou podzimu jsou ženské meditace Mohendžodáro.

Vítáni jsou i děti, pro které máme připravené kurzy Hravá jóga nebo jóga pro děti.
A samozřejmě i senioři
Pokud neradi cvičíte ve skupinách nabízíme i individuální lekce.
Platit u nás můžete v hotovosti, platebními kartami, elektronickými kartami MULTISPORT, ACTIVE SODEXO, EDENREND i papírovými šeky.

Přijďte objevit radost ze zdravého pohybu.
Těšíme se na Vás 😊 Věra Hrušková

Možnost pronájmu prostor:ano
Zpět na přehled


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám