evolution 2020
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Anjali Yoga (0)

Vítejte v Anjali, místě, kde se můžeme přiblížit své vnitřní podstatě. Věnujeme tento prostor především sdílení jógového umění BKS Iyengara a jeho rodiny.

Přenesení dlaní před srdce nás připravuje pro komunikaci s božstvím v sobě, přináší jasnost a rovnováhu pro vnitřní utřídění myšlenek, propojuje pravou a levou stranu mozku, aby se inteligence racionální mysli a naší osobnosti, mohla setkat s inteligencí srdce a být v harmonii.

Jsme malé klidné studio, u Jiřího z Poděbrad, kde nabízíme pololetní kurzy jógy, čikungu, otevřené lekce, i víkendové workshopy a zpěv Patanjaliho Jóga Súter. Podložky a další pomůcky jsou na místě k dispozici.

Těšíme se na vás,
Jana Chadimová

Styly jógy:Hatha jóga, Iyengar jóga, Patanjali Yoga
Typ hodin:Iyengar jóga, joga pro ženy, jóga s pomůckami, dynamická jóga,
Možnost pronájmu prostor:ano
Možnosti platby:hotově, převodem
Zpět na přehled
 • Chadimová Jana (13)

  "Mé tělo je chrám, a asany jsou mé motlitby" B.K.S. Iyengar Yoga podle pana B.K.S.Iyengara pro mě znamená jasnou, efektivní a postupnou práci se sebou, se svým ...

  Více o instruktorovi
 • Víkend s Iyengar jógou v Českém Švýcarsku Pobyty s jógou

  20. 03., 17:00 - 23. 08. 2020, 11:00 Chadimová Jana

  Milí přátelé jógy, Srdečně vás zvu na pobyt s Iyengar jógou do srdce Českého Švýcarska, a do nádherně vytvořeného harmonického prostoru pro jógu Bohemian Cottage. Darujeme sobě čas a zpomalíme tempo. Budeme se houpat ...

  3 800 Kč Detail
Načíst další


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám