Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Otevření nového jógového studia – OM YOGA STUDIO

Milí přátelé, dovolujeme si vás upozornit na otevření nového jógového studia s názvem:

OM YOGA STUDIO www.omyogastudio.cz.

Název studia nám dává možnost i několikrát denně pomyslet či vyslovit pranaván mantru OM, která má silné léčitelské účinky skrze otevření srdce.

Den otevření studia pro veřejnost je 2.2. 2010. Slavnostní zahájení bude 28.1. 2010 v 18. hodin a to koncertem, na který jste srdečně zváni a druh hudby je pro vás překvapením. Adresa je Na záhonech 24, Praha 4.

Pouze prosíme o potvrzení účasti na této akci na mail andrea@omyogastudio.cz. Ve studiu kromě cvičení bude probíhat i mnoho vzdělávacích kurzů. Začínáme kurzem sanskrtu a manter každý pátek od 16 do 17 hodin.Sledujte naše webové stránk, které jsou zatím v záběhu, ale všechny informace se na nich budou objevovat.

Cvičitelé, kteří ve studiu povedou hodiny jógy mají vynikající jógové vzdělání, a to v Indii. Pozorně nastudujte druhy jóg, které nabízíme. Každá má svá specifika a i osoba lektora je stěžejní.

Dále si dovolujeme upozornit na možnost přírodní kosmetiky ve studiu – značky Sothys a to jak pro ženy tak může. Kosmetika obsahuje nejen masáž obličeje a dekoltu, ale i plosek chodidela trapézových svalů. Do budoucna se můžete ve studiu objednat i na thajské masáže a shiatsu masáže.

Pro maminky zatím nabízíme hlídání dětí u spřáteleného studia www.seberacek.cz , které sídlí kousek od nás. Nutno se telefonicky objednat. Naším zájmem je společná cesta s jógou jako pomocníkem za rozšíření našeho vědomí a nadvědomí.

Katka a Andrea

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

31.01.2010 - 13:00

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám