Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Centrum Samadhi Tupadly

K dispozici jsou dvě budovy (hlavní: 3 dvoulůžkové pokoje, 1 jednolůžkový, 1 trojlůžkový, 2 čtyřlůžkové, 2 WC a 2 sprchy v každém patře; vedlejší: kuchyň a meditační místnost nebo cvičebna, která může být využita také pro přespání), oddělené zahradou. V areálu je dále historická budova s věží a menší ohrada s listnatým lesem a pískovcovými terasami. V centru Samadhi se nekouří a nepije alkohol, areál je vegetariánský.

Centrum Samadhi se nachází v Tupadlech u Mělníka, 40 km severně od Prahy.

Cena:

Cena za využití prostor centra Samadhi na osobu/den podle počtu osob a délky pobytu.

Kontakt:

Květa Sládková, kveta.s@wo.cz, 602 382 124

Hanka Sládková, hankasladkova@seznam.cz

Další informace:

www.samadhi.cz, www.bhantewimala.com


Aktuální nabídku jógových pobytů najdete ve vyhledávání jógových akcí YogaPoint.cz.

5 základních typů jógy: Vyberte si ten svůj -Bikram, Hatha, Iyengar, Vinyasa, Ashtanga. Víte o čem je řeč? Jde o pět nejrozšířenějších druhů jógy, mezi nimiž si ten svůj může vybrat skoro každý.

Čakry pro začátečníky – Sedm tělesných čaker představuje sedm nejdůležitějších energetických center těla. Tato centra jsou klíčová pro ničím nebržděné proudění životní energie. Nadto ale také všechny čakry mají přímou souvislost i s emocemi a vnitřním prožíváním.


Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

18.08.2009 - 13:54

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám