Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Vyhrajte novinku od Kantu – Sprej na roušky “FREE”

A je to tu! S radostí představujeme úžasnou novinku od známé české značky Kantu. Je jím sprej na roušku s osvobozujícím názvem FREE.

FREE je sprej na osvěžení roušky.

Volné dýchání i při nošení roušky

Osvěžující sprej na roušku pro volnější dech s cypřišem, mátou, eukalyptem a dalšími jehličnany výrazně zpříjemní nošení roušek a respirátorů. Harmonická směs čistých éterických olejů s antiseptickými účinky pomáhá udržet vaši roušku čistou a svěží.

Vůně: čistá, mátově svěží evokující jasný horský vzduch ve vysoké nadmořské výšce s dřevitými podtóny jehličnatého lesa.

Působení: Tato harmonická směs vytváří pocit čistoty, svěžesti a otevírá dýchací cesty. Výrazně zpříjemňuje nošení roušky a respirátorů.

Obsahuje: Éterické oleje cypřišes antimikrobiálními účinky, máta, rozmarýn a eukalyptus působí blahodárně na dýchací ustrojí, jalovec zklidňuje a čistí vzduch. Éterický olej borovice se používá na podporu léčby ucpaného nosu, infekcí horních cest dýchacích.

(50 ml) Baleno v praktickém a profesionálním obalu, který zajišťuje perfektní ochranu přírodním éterickým olejům, je lehký a nerozbitný. Velikost se dobře vejde do kabelky.

Aktuálně v naší soutěži můžete FREE vyhrát. Stačí odpovědět na soutěžní otázku níže a mít štěstí při losování.

Pokud by to nevyšlo, sprej můžete nakupovat na eshopu Kantu.

 

Soutěžit můžete do 14.6.2021.


Pravidla soutěže

Který z obsažených éterických olejů je používán k uvolnění ucpaného nosu a který pomáhá zlepšit koncentraci:

a) cypřiš, jalovec
b) máta, borovice
c) borovice, rozmarýn

Soutěž byla ukončenaPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám