Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Vyhrajte originální meditační polštář

Meditační polštáře jsou užitečnou pomůckou využívanou při meditacích či jiných relaxačních technikách, sezení a odpočinku. Pomocník, který nabízí komfort, pohodlí a snáze s ním dosáhnete hlubší meditace a klidu. S námi máte jedinečnou možnost jeden takový, originálně vyrobený vyhrát.

LeBarbora je značka, pod kterou tvoří Barbora Lebdušková. V její nabídce najdete nejen obaly (vaky, tašky) na jógapodložky a meditační polštářky, ale také další kousky, včetně dámského, pánského a dětského oblečení. O její práci a produktech najdete více na Fleru a nebo jejím facebookovém profilu.

Meditační polštářky šije převážně z bavlněných látek, které nenaruší přírodní charakter náplně polštářků z pohankových a špaldových slupek. Polštářek je primárně určený na jógu, ale jinému využití se nebrání. Vrchní část – potah – se zapíná na zip, má ucho a lze ho prát. Průměr polštářku je cca 30 cm, výška cca 10 cm, resp. tak je ušit, ale tvaruje se dle partie na něm umístěné.

meditacni polstar
Obaly na jógamatku šije dle potřeb zákazníků, zejména přizpůsobuje rozměry dle velikosti jógapodložky. Nabízí celkem velkou škálu vzorů, ale je možné společně vytvořit další.

Stačí správně odpovědět na otázku níže a mít trochu štěstí při výběru výherce a meditační polštář je Váš.

Odpovídat na soutěžní otázku můžete do 30.4.2016.

Meditační polštář věnuje LeBarbora, děkujeme!


Pravidla soutěže

 

 

 

Jak vznikl název LeBarbora?

a) přesmyčkou slova rebarbora
b) zkratkou jména autorky
c) zkomolením jména la Barbara

Soutěž byla ukončenaPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám