Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Vyhrajte knihu “Jsi bez hranic – 10 krolů ke svobodnému, zdravému a úspěšnému životu” od Katy Yaksha

Předvánoční soutěž o novou knihu Jsi bez hranic – 10 krolů ke svobodnému, zdravému a úspěšnému životu od Katy Yaksha (autorka bestselleru Můžeš vše, co chceš). Vyhrajte pro sebe nebo své blízké dárek pod stromeček a s ním svěží inspiraci pro váš kouzelný život.

Vyberte správnou odpověď na otázku a můžete se těšit, že se stanete jedním ze 3 vylosovaných, kterým kniha poputuje. A i když ne, nevadí, není přece důležité vyhrát, ale s radostí se zúčastnit a to především každého okamžiku vašeho života. Hodně štěstí a spoustu úsměvů v každém obyčejném dni.

Kniha je už nyní k dostání po celé ČR.

O knize: JSI BEZ HRANIC – 10 KROKŮ KE SVOBODNÉMU, ZDRAVÉMU A ÚSPĚŠNÉMU ŽIVOTU

Chcete se cítit svobodní a naplnění v každém dni? Být zářiví a zdraví v každém věku? Žít s lehkostí a v blahobytu? Můžete. Je to daleko jednodušší, než jste se naučili věřit. Pomocí jednoduchých metod a cvičení k osvobozování se od limitů, rozpouštění špatných návyků ve všech oblastech života a jejich nahrazení těmi, co fungují, inspirativních článků a afirmací poskládaných do 10ti KROKŮ KE SVOBODNÉMU, ZDRAVÉMU A ÚSPĚŠNÉMU ŽIVOTU se napojíš na vnitřní vedení, vlastní zdroj energie, návodů i odpovědí pro tvůj naplněný život.

Tato kniha je pozvánkou k tomu zamyslet se nad tvým životním stylem i tempem a díky návodu na jejích stránkách změnit vše, co ti brání v harmonickém životě bez hranic. Pomůže ti milovat se takový, jaký jsi se narodil a najít způsob, jak žít život, po kterém ve skrytu duše toužíš. Dozvíš se, jak skrze vědomou stravu, pohyb a péči o tělo čerpat přirozenou cestou energii a zůstat zdravým. Napojíš se na vlastní schopnost omlazení, dosažení ideální váhy a využívání energie i času smysluplným směrem. Inspiruješ se k tomu, aby i u tebe doma proudila atmosféra pohody a lásky, která podpoří tvůj osobní růst, kreativitu a tvůrčí potenciál.

Můžeš se rozhodnout to jen zkusit. Vydat se na objevnou cestu, co ti v nejlepším slova smyslu může změnit zbytek života. Myslím, že za pokus to stojí. Co můžeš ztratit? Nic. V této hře neriskuješ, ale jen vyhráváš. Své trvale svobodné, zdravé a úspěšné já. Nalistuj první stránku a s ní se otevři způsobu života, který je tvou přirozeností, jen jsi se od něj na čas odpojil. Vítej zpátky, vítej doma!

Katy Yaksha: www.katyyaksha.com 

Soutěžit můžete do 8.12.2019.


Pravidla soutěže

Jak se stát bytostí bez hranic?

a) začít poslouchat hlas srdce
b) vyhrát v loterii
c) začít myslet jen na sebe a svůj vlastní prospěch

Soutěž byla ukončenaPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám