Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Vyhrajte Celodenní vstupné na den plný jógy Dream and fly day s Mojí jógou – v UPM

Webový portál Moje jóga, který příznivcům jógy umožňuje cvičit z pohodlí domova podle jógových videí skvělých českých lektorů, přináší všem jógovým nadšencům jedinečný zážitek. V sobotu 3. února se v unikátních prostorách nově zrekonstruované budovy Uměleckoprůmyslového musea v Praze uskuteční už 3. ročník minifestivalu Dream & Fly Day s Mojí jógou.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte Celodenní vstupné v hodnotě 1250 Kč, který vám umožní vstup na 7 jedinečných lekcí.

Připojte se na celodenní pestrý program jógových lekcí a vychutnejte si atmosféru genia loci novorenesanční budovy, která byla postavena mezi lety 1897 – 1900 podle architekta Josefa Schulze mezi starým židovským hřbitovem a ulicí na okraji Josefova. Všechny jogíny čeká v těchto krásných prostorách nový prožitek z pohybu. Lektory budou moci návštěvníci zažít netradičně. Některé lekce budou vést dva lektoři naráz, někdy i dvou různých jógových stylů. V další lekci bude cvičení doprovázet DJ. Nebude chybět ani koncert meditativní hudby, čtení z knihy jógové poezie In_spirit či workshop šamanských bubnů.

Mezi osvědčenými českými lektory na programu bude například Andrea Smékalová z Omyogastudia, Lenka Robinson, Pája Brožová, Eva Vrbová, Naděžda Brzobohatá z brněnského Yoga Lokah, Tatiana Vomáčková z Happy Go Lucky, Richard Vrdlovec z Yoga Karlín, Markéta Faustová nebo Tobias Lorenz, které mohou znát předplatitelé Mojí jógy i z videí.

Čekají vás i stánečky s jógovými nezbytnostmi například těchto značek – Floppy, Bioga, Kantu, Mladý kokos, Yogapoint ad.

Podrobný program si můžete prohlédnout zde: https://www.facebook.com/events/146435789407340/.

 

Odpovídat na soutěžní otázku můžete do 1.2.2018.

Cenu do soutěže věnuje Moje-joga.cz  děkujeme.


Pravidla soutěže

Kolik stojí čtvrtletní předplatné Mojí jógy, které vám dá neomezený přístup k bohaté zásobárně jógových videí pro každodenní praxi?

a) 850 Kč
b) 1200 Kč
c) 1450 Kč

Soutěž byla ukončenaPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám