Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Vyhrajte Amulet Kantu – dekorativní závěsný difuzér

lowres-55

Kantu je česká značka, od které už možná znáte jógové vůně na podložku nebo do interiéru. Před Vánoci rozšířila svou řady produktů o novinku – AMULET Kantu pro pro provonění domova. Tento dekorativní a voňavý předmět je vyroben z ručně vyřezávaného dřeva z proslulého Indického Radžasthánu. Vyřezané pradávné symboly jsou sladěné s přírodními kameny, barevným střapcem a vůní éterických olejů, které se na dřevo kápnou tak, aby vytvářeli zářič, který harmonizuje prostor kolem a pozitivně na nás působí. Každý Amulet má jméno indického boha nebo bohyně podle kvalit a záměru, který přináší.

Vybírat se dá podle barvy interiéru, podle oblíbených kamenů nebo vůně, ale nejlépe podle vlastní intuice, která nás vždy navede na to, co nejvíce v tu chvíli potřebujeme. Tvoří také krásný dárek – pro štěstí, pro zdraví, pro tvořivost, pro zklidnění a nebo do nových začátků či období změn. Více o amuletech Kantu.

Amulety asemblují klientky z azylového domu Acorus, kterým tak zajištůjí možnost přijít na jiné myšlenky ( víme, že “dělání, dělání, každý smutek zahání, dělání je lék…” a také potřebný přivýdělek. Kantu dlouhodobě podporuje neziskovou organizaci Acorus, která pomáhá oběti domácího násilí.

Výhra – Amulet Kantu včetně vůně čistých éterických olejů dle vašeho výběru ( na výběr je z 10ti barev)

Stačí správně odpovědět na otázku níže a mít trochu štěstí při losování výherců a vyhrajete!
amulety-kantu-2

Odpovídat na soutěžní otázku můžete do 5.12.2017.

Ceny do soutěže věnuje www.kantu.cz děkujeme.


Pravidla soutěže

 

 

Jakou barvu má Amulet, který nese jméno bohyně Lakshmi a pro co je vhodný?

A) zelený - pevné zdraví
B) červený - hojnost a prosperitu
C) růžový - lásku a sebepřijetí

Soutěž byla ukončenaPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám