Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Soutěž o volný vstup na dance yogu ve studiu Yoga Blue Art

Dance yoga dává prostor každému, bez ohledu na to jaké má taneční vlohy. Lekce dance yogy dávají možnost odhalit potřeby našeho těla a naši osobnosti. Lekce, u kterých si můžete naplánovat své budoucí cíle a postavit se novým výzvám, bez jakéhokoliv tlaku. A tímto také učíme naše svaly a naši mysl, aby se průběžně zlepšovaly.

Takže krása a síla Dance yogy spočívá ve všem, co jsem zatím vyjmenovala. Ale dá se to shrnout do dvou pojmů Fyzická síla (silné a pružné svaly, chráněné šlachy, vyšší výdrž, zvýšená kapacita plic, zlepšená rovnováha, posílení kardiovaskulárního systému) a mentální síla (vnitřní mír, harmonie v každém dni, kreativita, různorodost a místo kde se můžeme vyjádřit sama sebe).

Betti 3

A jako třešnička na dortu …ve studiu Yoga Blue Art, máme lekce dance yogy ve vyhřívaném sále, ve kterém se k bonusům přidává ještě detoxikace těla, snižuje se riziko zranění, čistí se kůže a zlepšuje se její elasticita, aktivuje se metabolismus, posiluje srdeční sval.

Takže pokud jsem vás zaujala, jste zvědaví, nebo jste skeptičtí, ráda vás uvítám na tanečních lekcích jógy ve studiu Yoga Blue Art každou středu od 17:30 a v pátek od 19:30.

Odpovídat na soutěžní otázku můžete do 29.5.2016.

Vstup na lekci věnuje Yoga Blue Art, děkujeme!


Pravidla soutěže

Jaké taneční zkušenosti a schopnosti musí mít klient, který chce praktikovat Dance Yogu?

a) musí mít vystudovanou taneční školu
b) musí být flexibilní
c) nemusí mít taneční schopnosti, stačí se nebát dělat kroky do neznáma

Soutěž byla ukončenaPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám