Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Momentálně neprobíhá žádná soutěž, zkuste to příště.

Vyhrajte novinku od KANTU – vůni YOGA MIST dle vašeho výběru

Sebepéče! Je důležité najít si mechanismus, jak odložit v životě alespoň na chvíli těžkosti v životě. Jóga je skvělou příležitostí se ponořit sami do sebe a dobít energii.

Kantu vůně VELVET a EXHALE

Pro usnadnění shození tíhy světa a prohloubení prožitku KANTU má hned 2 nové vůně na jógamatky VELVET – která vás zabalí do jemné náruče opečovávajících vůní a EXHALE – jak už název napovídá pomůže zhluboka vydechnout starosti a věnovat se naplno vaší praxi.

Vůně na podložky YOGA MIST jsou s čistě přírodními éterickými oleji a jejich aromaterapeutické účinky jsou skvělým doplňkem pro váš čas strávený na podložce.

Velvet

Vůně lehká květinová hřejivě kořenitá, hlavní roli hraje smyslný Ylang Ylang, projasněn veselou mandarinkou posazeno do hebkého muškátového oříšku.

 

Exhale

Jemná kombinace noblesního bergamotu s nádechem růže doplněno o pečující heřmánek.

Aktuálně v naší soutěži můžete jeden z těch úžasných sprejů vyhrát. Výherce si vybere vůni dle vlastního výběru. Stačí odpovědět na soutěžní otázku níže a mít štěstí při losování.

Pokud by to nevyšlo, YOGA MIST můžete nakupovat na eshopu Kantu.

Soutěžit můžete do 31.1.2022.


Pravidla soutěže

Vyhrajte novinku od Kantu – Sprej na roušky “FREE”

A je to tu! S radostí představujeme úžasnou novinku od známé české značky Kantu. Je jím sprej na roušku s osvobozujícím názvem FREE.

FREE je sprej na osvěžení roušky.

Volné dýchání i při nošení roušky

Osvěžující sprej na roušku pro volnější dech s cypřišem, mátou, eukalyptem a dalšími jehličnany výrazně zpříjemní nošení roušek a respirátorů. Harmonická směs čistých éterických olejů s antiseptickými účinky pomáhá udržet vaši roušku čistou a svěží.

Vůně: čistá, mátově svěží evokující jasný horský vzduch ve vysoké nadmořské výšce s dřevitými podtóny jehličnatého lesa.

Působení: Tato harmonická směs vytváří pocit čistoty, svěžesti a otevírá dýchací cesty. Výrazně zpříjemňuje nošení roušky a respirátorů.

Obsahuje: Éterické oleje cypřišes antimikrobiálními účinky, máta, rozmarýn a eukalyptus působí blahodárně na dýchací ustrojí, jalovec zklidňuje a čistí vzduch. Éterický olej borovice se používá na podporu léčby ucpaného nosu, infekcí horních cest dýchacích.

(50 ml) Baleno v praktickém a profesionálním obalu, který zajišťuje perfektní ochranu přírodním éterickým olejům, je lehký a nerozbitný. Velikost se dobře vejde do kabelky.

Aktuálně v naší soutěži můžete FREE vyhrát. Stačí odpovědět na soutěžní otázku níže a mít štěstí při losování.

Pokud by to nevyšlo, sprej můžete nakupovat na eshopu Kantu.

 

Soutěžit můžete do 14.6.2021.


Pravidla soutěže

Vyhrajte tričko z kolekce Klokart

Projekt KlokArt je založen na principu DEJ & DOSTANEŠ. Známé osobnosti spolu s talentovanými výtvarníky vytváří motivy, které se aplikují na oblečení a předměty. Každých pár měsíců tak vznikají originální kolekce, které dělají radost dvakrát. Kupující získá kvalitní designový kousek a zároveň pomůže dětem v Klokáncích.

Projektu se již zúčastnili například Vladimír 518 & Dan Bárta, Jakub Kohák & Martin Fischer, Matěj Ruppert & Matěj Janák, Léna Brauner & IM Cyber, Dan Přibáň & Filip Dvorský a Pasta Oner.

Aktuální jógová kolekce “Exhale The Bullshit” vznikla v dílně designéra Jana Šafaříka a jógovém studiu Jóga Poděbrady ve spolupráci s majitelkou a jogínkou Danou Beierovou. Více o vzniku kolekce v rozhovoru.

 

Vyhrát můžete dámské tílko a nebo pánské triko z kolekce Dany Beierové a Jana Šafaříka – Exhale The Bullshit. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku níže a mít štěstí při vylosování.

Soutěžit můžete do 31.7.2020.


Pravidla soutěže

Vyhrajte Room Spray LES z nové řady Kantu

Novinkou, kterou přináší Kantu je řada přírodních osvěžovačů vzduchu, směsi čistých éterických olejů do aromalampy a koupelové soli, která je inspirovaná konceptem Lesní Terapie – neboli Shirin Yoku  z Japonska, která je praxe vědomého pomalého procházení lesem.

Vneste vůně lesa do vašeho domova. 

Silice stromů nám pomáhají se vycentrovat, uzemnit se a dodávají pocit jistoty, mají blahodárné účinky pro dýchací ústrojí, jsou antiseptické, probudí vaší vitalitu, podpoří imunitní systém. Harmonizační kompozice našeho tuzemského lesa  LES obsahuje čisté éterické oleje jehličnanů jsou dobrým podpůrným prostředkem při léčbě respiračních onemocnění. Více o celé řadě v příspěvku zde.

A právě v naší soutěži můžete vyhrát ROOM SPRAY LES forrest mist a přenést vůni do svého domova. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku níže a mít štěstí při losování.

Soutěžit můžete do 7.6.2020.


Pravidla soutěže

Vyhrajte knihu “Jsi bez hranic – 10 krolů ke svobodnému, zdravému a úspěšnému životu” od Katy Yaksha

Předvánoční soutěž o novou knihu Jsi bez hranic – 10 krolů ke svobodnému, zdravému a úspěšnému životu od Katy Yaksha (autorka bestselleru Můžeš vše, co chceš). Vyhrajte pro sebe nebo své blízké dárek pod stromeček a s ním svěží inspiraci pro váš kouzelný život.

Vyberte správnou odpověď na otázku a můžete se těšit, že se stanete jedním ze 3 vylosovaných, kterým kniha poputuje. A i když ne, nevadí, není přece důležité vyhrát, ale s radostí se zúčastnit a to především každého okamžiku vašeho života. Hodně štěstí a spoustu úsměvů v každém obyčejném dni.

Kniha je už nyní k dostání po celé ČR.

O knize: JSI BEZ HRANIC – 10 KROKŮ KE SVOBODNÉMU, ZDRAVÉMU A ÚSPĚŠNÉMU ŽIVOTU

Chcete se cítit svobodní a naplnění v každém dni? Být zářiví a zdraví v každém věku? Žít s lehkostí a v blahobytu? Můžete. Je to daleko jednodušší, než jste se naučili věřit. Pomocí jednoduchých metod a cvičení k osvobozování se od limitů, rozpouštění špatných návyků ve všech oblastech života a jejich nahrazení těmi, co fungují, inspirativních článků a afirmací poskládaných do 10ti KROKŮ KE SVOBODNÉMU, ZDRAVÉMU A ÚSPĚŠNÉMU ŽIVOTU se napojíš na vnitřní vedení, vlastní zdroj energie, návodů i odpovědí pro tvůj naplněný život.

Tato kniha je pozvánkou k tomu zamyslet se nad tvým životním stylem i tempem a díky návodu na jejích stránkách změnit vše, co ti brání v harmonickém životě bez hranic. Pomůže ti milovat se takový, jaký jsi se narodil a najít způsob, jak žít život, po kterém ve skrytu duše toužíš. Dozvíš se, jak skrze vědomou stravu, pohyb a péči o tělo čerpat přirozenou cestou energii a zůstat zdravým. Napojíš se na vlastní schopnost omlazení, dosažení ideální váhy a využívání energie i času smysluplným směrem. Inspiruješ se k tomu, aby i u tebe doma proudila atmosféra pohody a lásky, která podpoří tvůj osobní růst, kreativitu a tvůrčí potenciál.

Můžeš se rozhodnout to jen zkusit. Vydat se na objevnou cestu, co ti v nejlepším slova smyslu může změnit zbytek života. Myslím, že za pokus to stojí. Co můžeš ztratit? Nic. V této hře neriskuješ, ale jen vyhráváš. Své trvale svobodné, zdravé a úspěšné já. Nalistuj první stránku a s ní se otevři způsobu života, který je tvou přirozeností, jen jsi se od něj na čas odpojil. Vítej zpátky, vítej doma!

Katy Yaksha: www.katyyaksha.com 

Soutěžit můžete do 8.12.2019.


Pravidla soutěže

Poznávám se: Elena Brower

Nakladatelství Verzone vydalo knihu, kterou čtenář spoluvytváří se světově známou učitelkou jógy Elenou Brower.

Akvarelový deník je mapou poznání vlastního já. Stránky knihy jsou plné pobídnutí, cestou, jak odkrýt všechny slupky vlastní osobnosti, uvidět se v plném světle, odpustit si, pochopit se a stát se sám sobě nejlepším přítelem.

Kniha pro všechny milovníky jógy, meditace, sebepoznávání a osobního růstu, pro nadšence krásných knih a jemných tónů, pro ty, kdo chtějí napsat knihu svého života.

 

Elena Brower
světoznámá učitelka jógy. Kromě toho je výtvarnicí, spisovatelkou a designérkou. Její kniha Jóga – Umění pozornosti byla přeložena do šesti jazyků. Založila webový portál pro učitele jógy z více než 60 zemí, pro Poznávám se vytvořila samostatné stránky www.practiceyou.com.

 

Knihu můžete vyhrát v naší soutěži. Stačí správně odpovědět na otázku níže a mít štěstí při losování.

Soutěžit můžete do 18.11.2019.

Z originálu přeložila Michaela Laversová. Vydalo Verzone: www.verzone.cz. 


Pravidla soutěže

 

 

 

Vyhrajte osvěžovač vzduchu BLISS od Kantu

S nastupujícím podzimem se stahujeme do našich domovů. Není ale důvod se ochudit o vůně přírody, které nás přes léto doprovází. Kantu Room Spray Bliss  – čistě přírodní osvěžovač vzduchu vám během chvilky vykouzlí atmosféru rozkvetlé zahrady.

Povznášející a elegantní směs vznešené magnolie s radostným prosluněným pomerančem a uklidňujícího gerania vytvoří během chvilky ve vašem prostoru blaženou atmosféru. Zklidní nervový systém a projasní duši. Vyčistí prostor od negativní energie.

Odpovězte na soutěžní otázku. Vylosovaný výherce získá Room Spray Bliss zdarma.

Soutěžit můžete do 27.10.2019.

Kantu je česká značka, která je inspirovaná filosofií jógy a nabízí aromaterapeutické produkty jako doplněk k józe a pro všechny, kdo mají rádi přírodní vůně a záleží jim na designu. 


Pravidla soutěže

 

Vyhrajte luxusní relaxační sprej z nové řady Kantu

 

Kantu je česká značka, která je inspirovaná filosofií jógy a nabízí aromaterapeutické produkty jako doplněk k józe a pro všechny, kdo mají rádi přírodní vůně a záleží jim na designu. 

Aktuálně představuje novou řadu posvátných vůní SACRED, které pomáhají k rychlému zklidnění smyslů a hlubší relaxaci, navozují vnitřní klid.

V nabídce je relaxační sprej :

V naší soutěži právě můžete vyhrát jeden ze sprejů této řady. Stačí správně odpovědět na otázku níže a mít štěstí při losování. Více o nové řadě a její představení čtěte v celé zprávě.

Soutěžit můžete do 5.12.2018.

 

 


Pravidla soutěže

 

 

Vyhrajte deskovou jógovou hru BLISS

Představujeme jógovou hru BLISS – zábavu pro celou rodinu. Vymyslely ji české maminky tak, aby si s jógou a Blissem mohli hrát všichni od 3 do 99 let. DESKOVÁ HRA se prodává v pevné plátěné tašce, hrací deska, karty i návod ke hře jsou laminované, kostka a čtyři figurky v malém látkovém sáčku. S Blissem proto nemusíte zůstávat doma nebo v tělocvičně, vyražte s ním klidně do parku nebo si ho vezměte jako zábavu na piknik.

Obvyklá DOBA HRY není delší než jedna školní hodina, záleží ale na počtu hráčů a také na tom, zda si cviky zkouší všichni dohromady. Hru můžete kdykoli přerušit a později se k ní vrátit, před začátkem si ale vždy připomeňte BLISSOVO DESATERO PRO SPRÁVNÉ CVIČENÍ.

Jógovou hru zakoupíte na www.blisseshop.com a na našem portále www.yogapoint.cz  o ni můžete soutěžit a vyhrát. Stačí správně odpovědět na otázku níže a mít štěstí při losování.

Případnou nápovědu najdete na www.blisseshop.com. 

Odpovídat na otázku můžete do 23. září 2018.


Pravidla soutěže

Vyhrajte 3 skvělé ceny v rámci události Namaste Yoga Day

KANTU Vás srdečně zve na 3.ročník oslavy Mezinárodního dne jógy tentokrát ve středu 20.6. ve znovu otevřené Kavárna co hledá jméno. Přidejte své Namaste józe.

I vy se můžete stát součástí celé akce a zároveň vyhrát jednu z báječných cen. Napište nám inspiraci nebo váš příběh, jak jste nalezl(a) vnitřní sílu při překonání těžké situace.

A na co se můžete těšit?:

1.Amulet Durga(závěsný difuzér) od Kantu

Závěsný dekorativní difuzér provoní Váš domov přírodní vůní čistých éterických olejů. Dřevěná část tvoří ručně vyřezávané indické dřevo z proslulého Rádžasthánu s pradávnými symboly. Kameny, barvy, dřevo a vůně společně tvoří energetický zářič, který pozitivně působí na Vás a harmonizuje Váš prostor. Inspirovaný indickou bohyní Durga symbolizující odvahu a vítězství nad démony. Je to energie, která je mocným ochráncem před vším zlým. Tento amulet je vhodný pro ochranu na podporu odvahy postavit se stinným stránkám a podporuje spolupráci. Můžete věnovat na pomoc překonání strachu. Více stránkách Kantu.

 

2. Voucher na masáž “Zenergy” od Planet Zen

Poukaz na 90min Zenergy – v hodnotě 1695Kč. Platnost poukazu je 6 měsíců.

Zenergy jsme zvolili záměrně protože očišťuje tělo i ducha. Stateční válečníci ajuthajské epochy před více než 400 lety využívali směs bylinek v podobě nahřátých měštců na uvolnění svalů a mysli po boji. Tato procedura jim dodávala tak potřebnou energii pro každý den. Bylinky si najdou cestu skrz póry těla až do hloubky každého svalu, následným akupresurním tahem masérka využije sílu bylinek a tělo pořádně promasíruje. Jedná se o masáž celého těla.
Více na Planet Zen.

3. Stříbrný náhrdelník “Strength” Made by Me CX

Více o Made by Me CX.

Váš příběh

Napište nám inspiraci nebo váš příběh, jak jste nalezl(a) vnitřní sílu při překonání těžké situace. Vylosujeme 3 z vás a pokud budete souhlasit, vítězné inspirace zveřejníme.

Zasílejte Vaše příběhy do 17.6.2018.

Vyhlášení výherců proběhne 20.6.2018 na Namaste Yoga day, kde je možné si ceny vyzvednout.

Cenu do soutěže věnují Kantu, Planet Zen a Made by Me CX děkujeme.


Pravidla soutěže

 

 

Vyhrajte básnické sbírky od RÓISÍN

Jaruška Sedláčková je nejen vynikající lektorkou jógy pro dospělé i děti, ale také autorkou básnických sbírek. RÓISÍN, jak si autorka říká, po své prvotině Krásu žádající publikovala v loňském roce svou další sbírku básní Siriuse už vidím.  Obě básnické sbírky můžete nyní vyhrát v naší soutěži.

O sbírce si můžete pročíst  v našem článku od samotné autorky.

Stačí správně odpovědět na otázku níže a mít štěstí při losování. Tři z vás se potom mohou těšit na krásné verše a čtení od RÓISÍN.

 

Odpovídat na soutěžní otázku můžete do 31.3.2018.

Cenu do soutěže věnuje RÓISÍN děkujeme.


Pravidla soutěžePartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám