Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Putování za hvězdou – Vycházka za posvátnými a silovými místy Prahy

Přidejte s k putování za Hvězdou. Podíváme se na místo nejstarší pohanské svatyně na území Prahy. Spočineme na místě nejstaršího druidského posvátného háje. Řekneme si o spojitostech mezi Bílou horou a legendě králi Artušovi.

Popis akce

Letohrádek Hvězda – obora Hvězda – Bílá hora – Břevnovský klášter.

Čekají nás praktické práce, jak uvnitř sakrálních staveb tak i v přírodě. Budeme se věnovat znalostem geomantie a benediktínům. Rozloučíme s v Břevnově u Vojtěšky, pramene potoka Brusnice.

Sraz v 9.30 před letohrádkem Hvězda. Provázet vás budou Putující (www.putujici.cz).

Cena : 900 Kč (záloha 450 Kč převodem na účet). Vstupné do objektů zahrnuto v ceně.

Kontaktní email : seminare@maitrea.cz

Kontaktní telefon : 725 783 506

O lektorovi

Petr Brzobohatý

V současnosti pracuji jako manager v mlékárenské výrobě. Navazuji na tradice prvorepublikových mlékáren v ČR. Jelikož jako lidé přijímáme energii z potravy a prostředí, tak i ve své “světské” práci se snažím produkovat chutné, zdravé a energeticky přijatelné výrobky. Miluji tajemství a záhady a společně s Putujícími je rád objasňuji a vysvětluji. Vše co dělám, dělám pro sebe, s radostí a láskou. Na našem putování se snažím léčit sebe, krajinu a okolí, ku pomoci lidem a Matce Zemi.

Libor Domas

Jsem poutník světla putující zemí, který během svého putování objevuje a uvědomuje si nejenom existenci sebe sama, svého okolí a planety po které kráčí, ale i to, že vše okolo nás je odrazem nás samých a opačně. Při svém putování se zabývám otázkami, zdali je možné z hlediska duchovního poznání uplatnit a najít rovnováhu a usmíření v takových oblastech lidského života jako jsou peníze, zlo, bolest nebo strach. Pojďme kráčet touto cestou společně a jako jeden celek nacházet odpovědi na naše otázky. Nechť naše kroky jsou vedeny intuicí naší krásnou krajinou tam, kde prací na sobě nalezneme odpovědi, za kterými jsme přišli.

Jiří Škaloud

Jsem inženýr a zabývám vývojem systémů chemické analýzy. Říkám to proto, abych zdůraznil, že mi svět techniky a vědy vždy připadal daleko od duchovní práce s přírodou. Ale od jisté doby zjišťuji, že k sobě mají docela blizoučko. Hranice vědy jsou totiž dnes velice blízko tajemna esoteriky. Věda sice odstraňuje „tajemno” a dělá z něj „běžný” fakt, ale to neznamená, že ničí jeho hodnotu. Cesta vpřed nevede přes zavržení technického pokroku, ale naopak přes jeho přijetí a zvládnutí ve prospěch přírody i lidí. Rozum jsme nedostali proto, abychom se ho lehkomyslně zbavili, ale naopak cílem je propojení rozumu se srdcem.

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

15.02.2010 - 13:00

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám