Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Bezhlavá cesta aneb podívej se, kdo skutečně jsi!

Vynikající techniky Bezhlavé cesty poprvé v ČR. Jedinečná možnost vyzkoušet si je přímo od přímého nástupce Douglase Hardinga, který je vymyslel. Tyto techniky jsou úžasně jednoduché a silné. Díky nim již mnoho lidí najednou uzřelo to, co dlouho nedokázali poznat a nalézt, a sice kdo skutečně jsou. Popis akce : Tento seminář je pozváním k tomu, aby ses zčerstva podíval/a na svou identitu, na to, kdo nebo co skutečně jsi. Ale proč bys to měl/a dělat? Kdyby ses dozvěděl/a, že jsi ve skutečnosti král nebo královna a že vlastníš obrovské bohatství a moc, nechtěl/a bys zjistit, jestli je to skutečně pravda? A pokud by to pravda byla, nechtěl/a by ses snad hlásit k tomuto svému právoplatnému dědictví?

Navenek pravděpodobně nejsi královnou nebo králem, ale uvnitř jsi bohatší a mocnější něž všichni králové a královny světa. Tvá nejvnitřnější podstata je bezmezná a nekonečná, je zdrojem všeho. Je to také základním poselstvím všech velkých mystiků: tvým pravým Já je Bůh, Zdroj, Milovaný…

Ale nemusíš tomu věřit. Na tomto semináři budeš procházet několika experimenty (cvičeními), které prakticky ověří, zda je to skutečně pravda. Doslova uvidíš, že nejsi pouze svou vnější lidskou identitou, ale že jsi také “To, ve kterém se celý svět objevuje a mizí”. Jakmile jednou spatříš, kdo skutečně jsi, budeš schopna/schopen to vidět znovu kdekoliv a kdykoliv.

“Jsem nadšen, že Richard přijal naše pozvání a přijede do Prahy. Experimenty Bezhlavé cesty Douglase Hardinga (1909-2007) jsou tak jednoduché, na první pohled úplně banální, ale když je navíc provádíme i za doprovodu a komentářů někoho, kdo to co říká i žije, jsou neskutečně působivé. Bezhlavá cesta je známá po celém světě, u nás však doposud zůstavala poněkud nepovšimnuta. Nedávno dokonce vyšla v zahraničí kniha člověka, který je ve vězení na dlouhá léta, a který díky těmto experimentů, byť za mřížemi, žije nyní šťastně a svobodně. Příjezd Richarda Langa do ČR je svým způsobem výjimečná událost. Věřím, že se tyto techniky poté brzy rozšíří mezi další lidi, kteří touží po sebepoznání, stejně tak mezi ty, kteří chtějí obohatit své vlastní workshopy o nové efektivní techniky. Jednoduše, teď a tady.” Joshi

Seminář bude tlumočen z angličtiny do češtiny. Přespání mimopražských účastníků je možné za poplatek 200 Kč/os./noc.

Nemůžete se rozhodnout, zda na seminář jít? Potřebujete nějaké další informace? Napište svůj dotaz na adresu j.sila@maitrea.cz, pokusíme se vaše otázky zodpovědět.

Cena : 3 400 Kč (záloha 1700 Kč převodem na účet )

Kontaktní osoba : Joshi

Kontaktní email : j.sila@maitrea.cz

Kontaktní telefon : 725 593 112

O lektorovi

Richard Lang

Richard se zúčastnil těchto experimentů poprvé v roce 1970 na semináři vedeném jejich tvůrcem, anglickým filosofem a mystikem Douglasem Hardingem. Od té doby zasvětil svůj život sdílení těchto osvobozujících technik. Je autorem 2 knih a CD, věnuje se také učení Tance 5 rytmů a psychoterapii. V současné době je zván do různých částí světa, aby tam vedl své semináře.

Webové stránky: http://www.headless.org/

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

08.02.2010 - 13:00

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám